Середа, 02.12.2020, 06:04
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

">

Учитель року

2019-2020н.р.

До участі у конкурсі  у номінаціях « Початкові класи», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво»  зареєструвалися по 4 педагогічних працівників району,  у номінації- «Хімія» -3 педагога.   У районному турі взяли участь:
-    учителів    початкових класів    -  4 чол.;
-    учителів  зарубіжної літератури   –4чол.
-    учителів образотворчого мистецтва – 2 чол,
-    учителів хімії -3 чол. 
Із них :
-    спеціалістів – 0 чол.;
-    спеціалістів ІІ категорії –4 чол. ;
-    спеціалістів І категорії –5 чол.;
-    спеціалістів вищої категорії – 2 чол.;
-    мають звання «Старший вчитель»  - 2 чол.;
мають звання «  Вчитель-методист»  - 0 чол. 
Матеріали представили педагоги з  Новоодеських  ЗОШ №1, 3,  Дільничної, Себинської, Новопетрівської ЗОШ, Троїцького ЗЗСО . Серед учасників   всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» – 10 вчителів із сільських шкіл,   3 – з  міських. Педагогічний стаж учасників   конкурсу:  троє учасників конкурсу має педагогічний стаж до 10 років,  шестеро педагогів від 10 до 20 років;   четверо  вчителів – це педагоги, стаж роботи яких  перевищує 20 років.  Семеро педагогів брали неодноразово участь у даному конкурсі, а також були лауреатами  обласного туру.
ПЕРЕМОЖЦІ  та лауреати першого ( районного) туру Всеукраїнського конкурсу„Учитель року – 2020”:
у номінації « Зарубіжна література»:
І місце -    Ковальська Людмила Олександрівна (  Себинська ЗОШ )
ІІ місце -   не визначено   
ІІІ місце -   Мельник Тетяна Іванівна (Троїцький ЗЗСО)
                  Васюра Алла Миколаївна (Новоодеська ЗОШ №1)
у номінації  « Початкові класи»:
І місце -  Гаразда  Галина Василівна  (Дільнична ЗОШ)   
ІІ місце-  Луцька Лариса Петрівна ( Троїцький  ЗЗСО)
ІІІ місце –  Галущак  Ольга  Олександрівна(Новоодеська ЗОШ №3)
ІІІ місце - Манзюк  Ірина   Петрівна (Новопетрівська ЗОШ)
у номінації  «  Хімія»:
І місце -  Цупрова Олеся Володимирівна  (  Себинська ЗОШ)
ІІ місце-  Петрова Світлана Борисівна ( Новопетрівська ЗОШ) 
ІІІ місце –  не визначено
у номінації  « Образотворче мистецтво»:
І місце -  Авраменко Інна Василівна (Новоодеська ЗОШ №3)
ІІ місце-  Пилипчук Валентина  Дмитрівна(Дільнична ЗОШ)   
ІІІ місце –  не визначено
  Переможці І туру, які братимуть участь у другому (обласному) турі:
Номінація «  Зарубіжна література»  -  Ковальська Людмила Олександрівна (  Себинська ЗОШ )         
Номінація  « Початкові класи» -   Луцька Лариса Петрівна  ( Троїцький ЗЗСО)    
 Номінація  «  Хімія» - Цупрова Олеся Володимирівна (Себинська ЗОШ) 
Номінація «Образотворче мистецтво» - Авраменко Інна Василівна (Новоодеська ЗОШ №3).

2018-2019 н.р.

До участі у конкурсі  у номінаціях « Географія», « Захист Вітчизни»  зареєструвалися  6 педагогічних працівників району.   У районному турі взяли участь:
-    учителі     географії - 3 чол.;
-    учителі  предмету «Захист Вітчизни»   –3чол. 
Із них :
-    спеціалістів – 1 чол.;
-    спеціалістів ІІ категорії –2чол. ;
-    спеціалістів І категорії –1чол.;
-    спеціалістів вищої категорії – 2 чол.;
-    мають звання «Старший вчитель»  - 1 чол.;
мають звання «  Вчитель-методист»  - 0 чол. 
Матеріали представили педагоги з  Новоодеської  ЗОШ №2, Бузької, Себинської, Кандибинської ЗОШ, Троїцького ЗЗСО . 

ПЕРЕМОЖЦІ  та лауреати І ( районного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”
у номінації «Географія»:
І місце -   Бринза Тетяна Михайлівна ( Кандибинська ЗОШ )
ІІ місце -   Волошина Альона  Вікторівна (Себинська ЗОШ)
ІІІ місце -   не визначено
у номінації  «Захист Вітчизни»:
І місце - Константиновський  Руслан Анатолійович  ( Троїцький  ЗЗСО)
ІІ місце- Зізда ВолодимирАнатолійович (Новоодеська ЗОШ №2) 
ІІІ місце – Кравченко Олег Вікторович (Бузька ЗОШ)
  Переможці І туру, які братимуть участь у ІІ (обласному) турі:
Номінація « Географія»  -    Бринза Тетяна Михайлівна ( Кандибинська ЗОШ )      
Номінація  «Захист Вітчизни» -Константиновський  Руслан Анатолійович  ( Троїцький  ЗЗСО) 
Учасники ІІ(обласного) туру (відповідно до наказу департаменту освіти від 01.11.2018р №646):
Номінація «Основи здоров’я»:
Малая Людмила Миколаївна (Новосафронівська ЗОШ),
Карач Ольга Володимирівна (Баловненська ЗОШ)

2017-2018 н.р.

З метою виявлення  і підтримки творчо працюючих  вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків у  листопаді 2017 р. проведено районний тур  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» з таких номінацій  «Фізика», «Українська мова та література», «Німецька мова»,  «Фізична культура». З номінації  « Німецька мова» не було подано жодної заяви.
    До участі у конкурсі було подано  з  7 закладів загальної середньої освіти, від 7 педагогічних працівників району, що на 2 менше, ніж минулого року. У районному турі взяли участь:
-    учителі    фізики - 4 чол.;
-    учителі    української мови та літератури–2чол.;
-    учителі    фізичної культури – 1 чол.;
-    учителі  німецької мови - 0 чол.
Із них :
-    спеціалістів – 1 чол.;
-    спеціалістів ІІ категорії –5чол. ;
-    спеціалістів І категорії –1чол.;
-    спеціалістів вищої категорії – 0 чол.;
-    мають звання «Старший вчитель»  - 0 чол.;
мають звання «  Вчитель-методист»  - 0 чол. 
Серед учасників   Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» – 6 вчителів із сільських шкіл,   1 – міської.
Щодо педагогічного стажу учасників   конкурсу, то троє з  7 учасників конкурсу має педагогічний стаж від 10 до 20 років;  четверо  вчителів – це педагоги, стаж роботи яких не перевищує 10 років;  0 учасників - вчителів зі стажем понад 20 років, що свідчить про не активність досвідчених педагогів  у конкурсі.
Матеріали представили педагоги з  Новоодеської гуманітарної гімназії, Баловненської, Гур’ївської, Новосафронівської,  Себинської, Кандибинської , Троїцької ЗОШ .   
Конкурс проводився у два етапи: відбірковий та очний. Крім цього всі учасники пройшли електронну реєстрацію на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому   розмітили відеорезюме (до 5 хв.) та висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність. У ході конкурсу проводилися  наступні випробування:
у відбірковому етапі:
- письмова робота (тестування з навчальної дисципліни та методики її викладання, педагогіки та психології) ;
 -   «Практична робота», 
      - «Методичний практикум»,
     в очному етапі: «Урок», «Самоаналіз уроку», «Проект».
Згідно рішення журі переможцями  та лауреатами І ( районного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018” визначено
у номінації « Фізика»:
І місце -  Воробйов Владислав Іванович ( Себинська ЗОШ ) https://youtu.be/70lqqzTS2G4
ІІ місце -  Гусак Юлія Станіславівна (Баловненська  ЗОШ)  https://education.microsoft.com/Story/Tutorial?token=kPYXW
ІІІ місце -  Назаренко Ірина Сергіївна (  Гур’ївськаЗОШ) https://www.youtube.com/watch?v=caXyVbV2gyE&t=8s

учасник Кравченко В.В. https://youtu.be/2x5_PduuMCo
у номінації  « Українська мова та література»:
І місце -  Возігнуєва Марина Вікторівна (Новосафронівська ЗОШ) https://youtu.be/32WElcsebNhttps://education.microsoft.com/Story/Tutorial?token=U9vOA

 ІІ місце- не визначено
ІІІ місце –Мельник Тетяна Іванівна  ( Троїцька  ЗОШ) youtu.be/6aJ6dPRIO6Y
 у номінації « Фізична культура»:
І місце -  Миндрул Денис Анатолійович (Новоодеська гуманітарна гімназія )https://www.youtube.com/watchv=tAwfNpNHLkU&feature=youtu.be
  Переможці І туру, які братимуть участь у ІІ (обласному) турі:
Номінація –«Фізика»  -  Воробйов Владислав Іванович ( Себинська ЗОШ )    
Номінація  -« Українська мова та література»- -  Возігнуєва Марина Вікторівна (Новосафронівська ЗОШ)
 Номінаціїя« Фізична культура»- Миндрул Денис Анатолійович(Новоодеська гуманітарна гімназія

2016-2017н.р.

З метою виявлення, підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків 8 листопада 2016 року проведено районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінаціях:  « Біологія», «Інформатика»,    «Початкова освіта ».  На конкурс  було представлено 9 робіт. У конкурсі взяли участь 8 педагогів із 6 закладів: Новоодеської ЗОШ №3, Новоодеської гуманітарної гімназії, Новоінгульської. Дільничної, Новосафронівської, Сухоєланецької ЗОШ. У двох номінаціях взяли участь педагоги з Новоодеської ЗОШ №3 та Новоінгульської ЗОШ. 
   У межах конкурсу  учасники  проходили  наступні випробування: 
- письмова робота (тестування з навчальної дисципліни та методики її викладання, педагогіки, психології);
 -  майстер-клас.
  За результатами конкурсу визначено наступні місця :
у номінації «Початкова освіта»:
І місце - Риженко Тетяна Олександрівна (Новоодеська ЗОШ № 3)
ІІ місце - Стіценко Лілія Миколаївна (Сухоєланецька  ЗОШ)
ІІІ місце - Гаразда Галина Василівна (Дільнична ЗОШ)
у номінації  «Інформатика»:
І місце - Богданова Ольга Олексіївна (Новоодеська гуманітарна гімназія)
ІІ місце - Салтановська Наталія Василівна (Новоодеська ЗОШ №3)
ІІІ місце - Задорожня Марія Орестівна(Новоінгульська ЗОШ)
 у номінації « Біологія»:
ІІ місце - Іваніцька Валентина Михайлівна (Новоінгульська ЗОШ)
ІІІ місце - Майдебура Андрій Іванович (Новосафронівська ЗОШ).

 

2015-2016н.р.

Блоги, сайти конкурсантів

http://hant001977.blogspot.com/search/label/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0      блог Пісковець-Антоніаді О.Г.
http://fedorova1986.blogspot.com  Федорова Т.О.
httt://anna-adamovska. blogspot.com   Адамовська А.В.
olgasavostikova. blogspot.com    Савостікова О.В.
www.blogger.cjm/profile/               plus/google.com    Швець Н.В.
https://sites.google.com/site/klio13b/   Бринза Т.М.
zahogaraisa.at.ua    Захожа Р.В.
https://sites.google.com/site/psmatematikapetrukoo/        dolyaolga. blogspot.com   Петрюк О.О.
http://dorsvit. blogspot.com/   Дорошенко С.О.
http://tdvorzak.wix/country-day-school-r   Дворжак Т.С.
http://brovkoas/ blogspot.com/   Бровко А.С.
zahistvithizni. blogspot.com  Лукашенко Ю.А.
http://  zahistruslan.blogspot.com/    Костянтиновський Р.А.

Наказ про підсумки районного туру конкурсу "Учитель року-2016"/konkurs/nakaz_pisumki_uchitel_roku-16..doc

Наказ про проведення конкурсу "Учитель року-2016"/n-uchitel_roku-2016.doc

Блоги учасників

2014-2015 н.р.

Майдебура Андрій Іванович
Іваніцька Валентина Михайлівна
Симакіна Світлана Борисівна
Садовий Володимир Володимирович
Прозоров Роман Вікторович
Ковальська Людмила Олександрівна
Пилипчук Валентина Дмитрівна
Завада Людмила Федорівна
Слободніченко Ольга Анатоліївна
Піскун Олена Олександрівна
Ворошилова Валентина Павлівна
Возігнуєва Марина Вікторівна
Бойчук Анастасія Сергіївна
Кубриш Галина Михайлівна
Ангелова Ірина Миколаївна

Календар
«  Грудень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031