Субота, 18.11.2017, 05:32
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Профспілка

   Засідання президії районної організації профспілки працівників освіти 

 16 лютого 2017 року у приміщенні відділу освіти Новоодеської РДА відбулося розширене засідання президії районної організації профспілки працівників освіти за участю начальника відділу освіти РДА Багнюка В.І.
   На засіданні розглядалися питання, передбачені річним планом основних заходів на 2017 рік. Також про фінансове забезпечення закладів освіти доповів начальник відділу освіти РДА та роз’яснив головам первинних профспілкових організацій щодо виплати заробітної плати в умовах змін у оплаті праці, починаючи з 01.01.2017 року.
    Голова районної організації профспілки працівників освіти прозвітувала про проведену роботу Профспілки за 2016 рік та зробила аналіз основних заходів профспілки на 2017 рік, наголосивши при цьому на участь первинних профспілкових організацій у конкурсах, оглядах, змаганнях, які передбачені планом основних заходів обкому профспілки на 2017 рік.
   Щодо укладання колективних договорів між профспілкою та адміністрацією закладу прийняли рішення про проведення семінару-навчання для голів ПК та директорів закладів освіти із залученням спеціаліста з управління соцзахисту. З даних питань прийнято рішення щодо їх виконання.

Вітаємо переможців конкурсу

  09 лютого 2017 року в приміщенні МОІППО відбулося урочисте підведення підсумків
 ІІ ( обласного) туру Всеукраїнського конкурсу « Вчитель року – 2017», який упродовж 4 – х днів проходив на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Серед найкращих  педагогічних працівників області – кращі педагоги Новоодеського району. Це учитель інформатики Новоодеської гуманітарної гімназії Богданова О.О., яка посіла  І місце та Риженко Т. О., учитель початкових класів Новоодеської ЗОШ №3, яка увійшла у першу п’ятірку кращих учителів з даного профілю.
Саме вони гідно пройшли всі конкурси, випробування, демонструючи професійну майстерність та ерудицію. Переможців та учасників  конкурсу щиро вітали та відзначали дипломами та грошовими винагородами Г.Л. Каськова, т.в.о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, В.М. Оборонько, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки, В.І. Шуляр, директор МОІППО.
       Наших учасників конкурсу вітали Багнюк В.І., начальник відділу освіти РДА, Погоріла О.Г., голова районної організації профспілки працівників освіти, директори навчальних закладів Гузенко В.П. та Грич А.Л.
       Богданова О.О. буде представляти  Миколаївську область на Всеукраїнському конкурсі
( ІІІ тур) у м. Хмельницькому. Тож, бажаємо успіхів і перемоги!

 

Чужої біди не буває

Педагогічні  та учнівські колективи закладів освіти долучилися участі у акції                     « Допомога» по збору теплого одягу для жителів Авдіївки, яка знаходиться на сході нашої держави -  у зоні АТО. Саме там під час обстрілів було нарушено подачу світла та тепла до населеного пункту. Люди потрапили у такі умови, коли температура сягала -24градуси. Тому всі небайдужі люди допомагали хто чим міг. Всі зібрані теплі речі були відправлені жителям та воїнам .
     Всім небайдужим, хто долучився до цієї акції-допомоги, щиросердечні слова вдячності за постійну підтримку і допомогу нашим воїнам та мешканцям зони АТО , адже ми з вами не байдужі до чиєїсь біди.  

Обласний освітній фестиваль " Менеджери, які змінюють країну"

15 грудня 2016року у м. Миколаєві проводився обласний освітній фестиваль «Менеджери, які змінюють країну» для новопризначених керівників навчальних закладів Миколаївщини. У заочному його етапі взяли участь Андрусенко І.А.,Зізда А.М., Савечко Я.В.,Іваніцька В.М., заступники директорів Себинської, Підлісненської, Троїцької та Новоінгульської ЗОШ, яких ногородили дипломами.

 

Всеукраїнська акція протесту

8 грудня 2017 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська акція протесту . Учасники акції пікетували приміщення Кабінету Міністрів та Верховної Ради. У акції протесту взяли  участь представники від кожної  освітянської профспілкової організації області. Новоодеську районну організацію профспілки працівників освіти представляла голова профспілки Погоріла О.Г.
   На акції протесту було прийнято Резолюцію, у якій учасники висловили свої вимоги до Уряду та Парламенту, зокрема:
-    Створення умов для повної і продуктивної зайнятості працездатного населення ;
-    Забезпечення гідного життя працюючих та членів їх сімей;
-    Соціальний захист пенсіонерів, ветеранів праці та студентів;
-    Недопущення подальшого зниження рівня життя населення;
-    Обгрунтовані тарифи на комунальні послуги;
-    Підвищення з 01.01.2017 року оплати праці та впровадження європейських соціальних стандартів.
   У випадку , коли владою  не буде розглянуто Резолюцію, Профспілкою буде організовано проведення Всеукраїнського страйку. 

Обласний конкурс на кращу первинну профспілкову організацію у 2016 році

 30 листопада 2016року у приміщенні МОІППО відбувся черговий VІ Пленум Миколаївського обкому профспілки працівників освіти і науки України, на якому одним з питань було підведення підсумків обласного конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2016 році.
  У цьому огляді –конкурсі серед переможців – первинна профспілкова організація Кандибинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІ місце.
  Переможців нагороджено Дипломом обкому профспілки та грошовою винагородою.
  Президія районної організації профспілки працівників освіти щиро вітає членів первинної профспілкової організації Кандибинської ЗОШ та бажає успіхів у подальшій спільній справі.
                                   

  Нарада керівників ЗНЗ

25  жовтня 2016 року у приміщенні відділу освіти РДА  відбулася нарада керівників закладів освіти , в якій взяли участь начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І., голова районної організації  профспілки працівників освіти   Погоріла О.Г., спеціаліст відділу освіти РДА Залевська В.Ю., методист КУ Фомінська Н.О.

         На нараді  розглядалося питання « Про початок опалювального сезону в закладах освіти , господарсько – матеріальне становище,  умови виконання  бюджету на  2016 рік  та проект  бюджету  2017 року».

        З новинами у профспілковому житті присутніх познайомила голова районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г.та наголосила на тому , що 17 листопада 2016 року  відбудеться пікетування Верховної ради України, організоване Федерацією профспілок України. 

 

 

Засідання президії районної організації профспілки працівників освіти 

 12 жовтня 2016 року у приміщенні відділу освіти РДА  відбулося засідання президії районної організації профспілки працівників освіти , в якій взяли участь соціальні партнери - начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І., голова районної організації  профспілки працівників освіти   Погоріла О.Г., голови первинних профспілкових організацій закладів освіти.
         На засіданні президії  розглядалося питання « Про завдання організаційних ланок Профспілки в сучасних суспільно- політичних та соціально – економічних умовах», в ході  чого  начальник відділу освти РДА Багнюк В.І. познайомив присутніх   з умовами виконання  бюджету на  2016 рік та проведення всіх виплат працівникам закладів освіти. Сторони обговорили питання бюджету 2017 року  та освітянську його складову , зробили акцент на збереженні робочих місць для педпрацівників при оптимізації мережі закладів освіти, створенні опорних щкіл. Сторони обговорили окремі питання районної Угоди та домовилися координувати подальші спільні дії у вирішенні окремих завдань  задля підняття учительської професії і захисту прав працівників освітянської галузі. З данного питання було прийнято постанову
.
   

                       

 CЕМІНАР - ПРАКТИКУМ  У ПЕРВИНКАХ  КАНДИБИНСЬКОЇ ЗОШ І – ІІІ ст. ТА  ДНЗ.
        09.06.2016  р., у первинних профспілкових організаціях відбувся семінар – практикум для голів первинок у первинній профспілковій організації Кандибинської ЗОШ І – ІІІ ст.. та первинній профспілковій організації  Кандибинського ДНЗ на тему: « Співпраця адміністрацій та профкомів Кандибинської ЗОШ та Кандибинського ДНЗ у вирішенні спільних питань захисту спілчан».
       Працівники закладів  вирішують дані проблеми разом, так як знаходяться два заклади у одному приміщенні: закохані в українську вишивку, вони зустрічають гостей українськими піснями в українських костюмах,які  створюють  своїми руками.
      Підготувавши заклади до нового навчального року, адміністрація та профком піклуються за членів колективу  з питань  соціально – економічного захисту .
      Після проведення семінару, всі учасники відвідали « Золоту підкову»,  яка знаходиться на території Кандибинської сільської ради, де познайомилися з утриманням коней та інших тварин                                                                                 

                               Співпраця – запорука успіху
26.02.2016 р. відбулося спільне засідання колегії департаменту освіти, науки та молоді ОДА та пленум обкому профспілки  працівників освіти і науки України, на якому розглядалося питання « Про роботу керівників установ та закладів освіти, виборних органів організаційних ланок Профспілки в умовах фінансової та адміністративної реформи». В обговоренні даного питання брала участь голова Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г.
         За підсумками обласного рейтингу серед районних профспілкових організацій за 2015 рік, Новоодеська районна організація посіла перше місце та нагороджена відзнакою переможця.
         Вітаємо всіх спілчан району за співпрацю у досягненні таких результатів

 

18 лютого 2016 року відбулося розширене засідання президії районної організації профспілки в якому взяли участь начальник відділу освіти Новоодеської РДА Багнюк В.І., члени президії районної організації профспілки, голови первинних профспілкових організацій, завідуючі ДНЗ.
     На розгляд президії було винесено питання, що стосуються продовження дії районної Угоди між відділом освіти Новоодеської РДА та районною організацією профспілки на 1016 рік та колективних договорів у закладах освіти, соціально-економічний та правовий  захист працівників закладів освіти .Начальник відділу освіти РДА доповів присутнім про проблеми у фінансуванні освітянської галузі на 2016 рік. За підсумками засідання прийнято постанову щодо недопущення звуження соціально – економічних прав та гарантій працівників закладів освіти

                                                                                   

 Атестація Новоодеського ДНЗ №5

      На виконання наказу відділу освіти РДА  від 25.12.2015 р. №535 та згідно Порядку  державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОН України від 30.01.2015 р. №67 та згідно з Планом проведення атестаційної експертизи, у Новоодеському ДНЗ №5 проходить атестація членами атестаційної комісії. В ході атестації члени комісії знайомляться з роботою закладу його матеріальне забезпечення та здійснення навчально-виховного процесу.

Допомога учасникам АТО

     У закладах освіти продовжується збір коштів, продуктів харчування та теплих речей для учасників АТО, які перебувають на передових позиціях в зоні військових дій. Під час формування вантажу, який було відправлено через волонтерів в особі Шутяка Ю.О. хочеться відмітити учнівські та педагогічні колективи Новосафронівської, Підлісненської, Новоодеської ЗОШ №1,  ЗОШ №3, гімназії, Баловненської ЗОШ, Новоодеського ДНЗ №4. 

                                                             

                                                             ВІТАЄМО !
  11 лютого 2016 року у актовій залі Миколаївського ОІППО  відбулося  урочисте закриття ІІ( обласного) туру всеукраїнського конкурсу « Вчитель року». 
    В учительській долі є усе: сльози радості й гіркоти невдач, найвищі злети духу аж до запаморочення висоти, сірі тумани буденності та тягуче відчуття застою, сила  свіжих , рожевих вітрів  змін … Але є дні, коли за найкращою традицією української школи кращі вчителі області , об’єднавши в одне ціле творчість і майстерність, мудрість  і талант, професійність і любов до обраної  професії ,збираються у теплому дружньому колі для участі у фаховому конкурсі. Адже такий конкурс – це шлях професійного самопізнання і самовдосконалення, джерело педагогічних ідей, творчих знахідок. У ньому беруть участь сміливі й амбітні, красиві й талановиті, здатні обігнати себе вчорашнього, заглянути у себе в майбутньому, самовіддані й закохані у свою професію.
  Саме такими є учителі , які відстоювали честь освітянської галузі нашого району та здобули перемогу.
      Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
Дорошенко Світлану Олександрівну, вчителя Новоодеської гуманітарної гімназії у номінації « Математика»;
Бринзу Тетяну Михайлівну, вчителя Кандибинської ЗОШ у номінації « Історія».
    Дипломом учасника конкурсу в номінації « Англійська мова» нагороджено вчителя Новоодеської ЗОШ №1 Антоніаді-Пісковець Олену Георгіївну. Найтепліші та найщиріші слова вдячності Вам, шановні наші конкурсанти!

                                                       

ПЕРШИЙ  ЮВІЛЕЙ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ

      Гарним грудневим  днем сонячне проміння лагідно запрошує дітей, батьків, гостей на урочистості у Кандибинський дошкільний заклад. Адже саме у День Святого Миколая садочок відзначає  день народження – перший свій ювілей. 10 років для історії як крапля в морі, але для дошкільного закладу це ціле життя, яким живуть  вихованці, працівники та батьки – всі, хто творить цю дивну країну Дитинства.
       Щиро вітали з цим ювілеєм  запрошені представники від освітянської галузі: начальник відділу освіти  РДА    Багнюк В.І., директор комунальної установи « Новоодеський РЦФГтаНМЗЗО» Мігель Н.М. , методист з дошкільного виховання Вольф А.Г. , голова районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г. теплими  словами вдячності за нескінченну любов до дітей, доброту і милосердя, уміння передавати  любов, тепло, радість вихованцям та дарували дітям солодощі і подарунки. У відповідь на це дитячий та педагогічний колективи підготували святковий концерт. 

ВІДЗНАЧЕНО     КРАЩИХ

     За ініціативи Новоодеської районної ради щороку проходить конкурс на кращий заклад соціальної сфери.  У 2015 році серед закладів освіти  переможцями визначено Себинську ЗОШ І-ІІІступенів та Новоодеський ДНЗ №5.  Лауреатами стали : Новоодеська ЗОШ №3, Артемівська ЗОШ, Новоодеський ДНЗ №2 та Кандибинський ДНЗ.  Під час проведення урочистостей до Дня працівників місцевого самоврядування  переможців та лауреатів відзначено дипломами, подарунками та преміями. Учні Себинської ЗОШ та вихованці ДНЗ №5 вітали переможців та учасників свята гарними піснями та танцями.                                                                                                                                                                                                                                                           

 

ЗАКЛАД     СЬОГОДЕННЯ

          Так історично склалося, що  навчально-виховний заклад стоїть на перетині трьох вимірів: минулого, теперішнього і майбутнього. Бо саме сюди сходяться стежини,  якими у великий світ дорослого життя вирушили ті , хто закінчив школу,  хто щодня іде і буде іти  сюди за знаннями. Це -  заклад нового типу – Новоодеська гуманітарна гімназія. Відмічаючи своє п’ятнадцятиріччя, учнівський та педагогічний колективи звітували про свої успіхи та здобутки . З гордістю можна сказати, що колектив закладу – майстри своєї справи, які у творчому злеті збагачують школу сьогодення, формують школу майбутнього, поспішають творити добро, сіють зерна любові до людей, рідного краю, України. 
        Цим закладом пишаються учні, вчителі, батьки.

                     

НІХТО НЕ ЗАБУДЕ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ

                ПРО ПОДВИГ ТВІЙ РАТНИЙ, СОЛДАТЕ!

     Це він, Макаліш Андрій, у 23-х річному віці в часи Великої Вітчизняної війни, захищаючи рідну землю від німецьких окупантів, визволяв м. Одесу, Західну Україну та брав участь у запеклих  боях на території Польщі. Добивати ворога ( і цим дуже гордиться мужній воїн) довелося в його лігві. Дійшовши до Бранденбурзьких воріт у Берліні, відчуваючи наближення перемоги над ненависним ворогом, виявив  зразок хоробрості й героїзму у кровопролитних боях. За відвагу, мужність і героїзм нагороджений багатьма орденами і медалями. Повернувшись з війни, добросовісно працював на різних ділянках виробництва. Маючи досвід, працював водієм у відділі освіти. Його цінують і поважають, про його бойовий шлях розповідають дітям. 
       П’ятого грудня цього року Андрію Петровичу виповнилося 95 років . Привітати з цією датою прийшли рідні та близькі, бойові товариші , представники районної та міської влади, відділу освіти та районної організації профспілки працівників освіти. На адресу  ювіляра звучали найтепліші слова вдячності за відвойовану перемогу у запеклій боротьбі з ворогом.

СПОРТИВНІ ВЕРШИНИ ОСВІТЯН НОВООДЕЩИНИ
 
Багато хто погодиться з тим, що спорт – це одна з небагатьох справ, яка єднає серця, об’єднує нації, зупиняє війни і робить людину кращою.
З метою залучення працівників освітянської галузі до здорового способу життя та допомоги у організації власного дозвілля, взяла старт Х районна спартакіада працівників закладів освіти. Змагання проходили з таких видів спорту: шахи, настільний теніс, волейбол. За перемогу з цих видів спорту змагалися 12 команд. У безкомпромісній боротьбі перемогу здобули команди: Бузької ЗОШ (шахи, волейбол), Новоодеської гуманітарної гімназії (настільний теніс), Підлісненської ЗОШ (волейбол-жіноча команда).
Переможці нагороджені спільною грамотою відділу освіти РДА та президії районної організації профспілки працівників освіти. Змагання з легкої атлетики та міні-футболу пройдуть у червні 2015 року. Нагородження переможців відбудеться на урочистостях до Дня працівників освіти.
  
 
 
Н О В О О Д Е С Ь К А   Р А Й О Н Н А   О Р Г А Н І З А Ц І Я
ПР О Ф С П І Л К И  П Р А Ц І В Н И К І В    О С В І Т И

 

  Новоодеська районна організація профспілки працівників  освіти об’єднує працівників загальноосвітніх,  дошкільних та  позашкільних закладів освіти та працівників відділу освіти Новоодеської РДА.

 

  На профспілковому обліку в районній профспілковій організації знаходиться 1132 членів профспілки. Районна організація об’єднує 51 первинну профспілкову організацію. В структуру районної організації профспілки входять первинні профспілкові організації 25 загальноосвітніх шкіл, 5 позашкільних, 20 дошкільних навчальних закладів та 1 відділу освіти РДА.
  Районна профспілка діє відповідно Конституції України, закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту Профспілки, Положення про районну організацію профспілки.
  Відповідно до п.41 Статуту та з метою розвитку внутріспілкової демократії, залучення активу до роботи по захисту соціальних, трудових, економічних прав працівників галузі, створено постійні комісії:
-    комісія з організаційних питань та інформаційного забезпечення;
-    комісія з питань соціально-економічного захисту;
-    комісія з охорони праці;
-    комісія з питань культурно-масової та спортивно - оздоровчої роботи;
-    комісія по роботі з молодими спеціалістами та ветеранами праці.
  Статутні цілі та програмні завдання районна галузева профспілка реалізує через механізми соціального партнерства. Діють, укладені на основі обласної, районної Угоди, колективні договори, згідно з якими забезпечується захист прав спілчан на безпечні умови праці, вживаються заходи для надання працюючим соціальних пільг та гарантій, розвивається оздоровча, культурно-масова, фізкультурно-спортивна робота
  Очолює районну організацію профспілки працівників освіти  Погоріла О.Г.
  Відповідає за здійснення фінансово-господарську діяльність бухгалтер – скарбник Слєпуха Т.І.

Юридична адреса:
56002,  м. Нова Одеса, вул.Кухарєва 42,
тел. 0676850306; 0963623573
e-mail: n-o-profspilka@mail.ru
 
 
 
 
ЛЮДИНА РОКУ -2013
Наш край прославлений піснями і легендами, хорошими людьми і чудовими куточками природи. Їх можна зустріти всюди, якою б стежкою не рушив. Ми пишаємося тим , що є на світі така благословенна земля – Новоодещина.
Ось уже декілька років поспіль, за ініціативи районної ради та районної державної адміністрації в кінці року напередодні Новорічних свят проходить  конкурс «Людина року». В номінації «Освіта» переможцем стала Ананевич Ольга Іванівна, директор Себинської ЗОШ 1-Ш ступенів, а лауреатами визнано: Татаренко Тетяну Володимирівну- заступника директора з виховної роботи Новоодеської гуманітарної гімназії, Друцу Наталію Олександрівну, завідуючу Димівським ДНЗ. А в номінації «Спорт» лауреатами стали: Гафійчук Артем Олексійович- вчитель фізичної культури Н-Інгульської ЗОШ 1-Ш ступенів та Сластін Дмитро Юрійович – тренер-викладач Новоодеської ДЮСШ.
ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ !
 
 

  Семінар – навчання профспілкових лідерів.

На базі Новоодеської ЗОШ №1, з метою ознайомлення з досвідом роботи первинної профспілкової організації Новоодеської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів, 13.03.2014 року відбувся семінар-навчання, у якому взяли участь голови первинних профспілкових організацій закладів освіти ЗОШ, ПНЗ, ДНЗ, відділу освіти РДА, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення в Новоодеському районі.
Своїми секретами успіху поділилися члени профспілкового комітету первинки даного закладу, який очолює Михальченко М.М. У 2013 році, за підсумками обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращу роботу первинної профспілкової організації, профспілкова організація стала переможцем. Учасники семінару із задоволенням ознайомилися з усіма напрямками роботи. Значна увага зверталася на співпрацю та соціальний діалог для вирішення всіх освітянських проблем.
Практичну допомогу з питань укладання колективних договорів та додатків до них, надала Бойчук С.В., заступник начальника управління праці та соц., захисту.
Завершився семінар гарним виступом членів художньої самодіяльності первинної профспілкової організації.  
  
СТАРТ ВЗЯЛА УЧИТЕЛЬСЬКА СПАРТАКІАДА
 
Згідно основних заходів районної організації профспілки працівників освіти на 2014 рік, 27 березня 2014 року розпочалася районна спартакіада серед працівників закладів освіти, у якій взяли участь команди з 19-ти закладів освіти.
У змаганнях  переможцями стали:
- Новоінгульська ЗОШ (Волейбол)
- Новоодеська гуманітарна гімназія (Теніс)
- Новопетрівська ЗОШ (Шахи)
Вітаємо всіх учасників та переможців!
Змагання з легкої атлетики та міні-футболу відбудуться згідно графіка на стадіоні м. Нова Одеса.
  
  

ЗВІТИ   І  ВИБОРИ
 

Звітно-виборна кампанія в районі завершилася проведенням звітно-виборної конференції районної профспілкової організації працівників освіти, яка відбулася 10.04.2014 року в приміщенні БДЮТ.  Делегати, які представляли первинні профспілкові організації закладів освіти району, взяли участь у обговоренні звітної доповіді голови районної організації профспілки працівників освіти Погорілої О.Г. Виступаючі аналізували роботу Профспілки, відмічали позитивні моменти та вносили пропозиції щодо покращення соціально-економічного та правового захисту спілчан, оцінюючи роботу оцінкою «задовільно».
На наступний термін роботи головою районної організації профспілки працівників освіти  одноголосно обрано Погорілу О.Г., заступником голови – Третякову Л.П., голову ПК Новоодеської гуманітарної гімназії. Також обрано та затверджено членів ради, президії, лічильної  комісії. Всім делегатам роздано Постанову конференції з пропозиціями для  новообраних членів Президії щодо покращення стилю, форм і методів роботи.

 

 

Шановні  спілчани та ветерани  освітянської галузі!

Міжнародний день солідарності трудящих – 1 Травня традиційно є днем єднання працівників у відстоюванні своїх соціально-економічних прав та інтересів, передусім на працю та гідну заробітну плату. 
Першотравень демонструє силу солідарності трудящих у боротьбі за свої права, засвідчує поважне ставлення держави до людини праці. Районна організація профспілки працівників освіти зберігає та відроджує традиції, які протягом багатьох десятиліть об’єднує працівників закладів освіти в спілку, головною метою якої є захист трудових, соціально – економічних прав та гарантій працівників, дотримання чинного законодавства про працю, поважного ставлення до людей праці та ветеранів.
Першотравень був і залишається світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще.
Тож нехай щедре тепло весняних днів наповнить вас натхненням і оптимізмом, подарує бадьорий, радісний настрій і дасть сил для нових звершень. 
Здоров’я і щастя вам, шановні спілчани, впевненості у ваших силах, енергії у в реалізації планів і задумів!

Голова ново одеської організації
профспілки працівників освіти                                                                    О.Г.Погоріла

СПІВПРАЦЯ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТ
                                                 

 

На виконання річного плану основних заходів  Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти 18.09.2014 року  відбулося розширене засідання президії районної організації профспілки, в роботі якої взяв участь виконуючий обов’язки начальника відділу освіти РДА Багнюк Валерій Іванович. Головним з питань, що виносилися на розгляд президії,  це – захист трудових і соціально – економічних прав та інтересів працівників освіти та дотримання їх в сучасних складних умовах. Валерій Іванович довів до відома всіх присутніх рішення  щодо вчасної виплати грош