Понеділок, 09.12.2019, 07:22
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

2019-2020 н.р.

Вітаємо учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та  обласної олімпіади з зарубіжної літератури:

Німецька мова
8 клас 
І –   Каплун Анастасія, Новоодеська гуманітарна гімназія  
9 клас 
І –  Безпалько Валерія , Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас 
І -    Барна Крістіна, Новоодеська гуманітарна гімназія
11 клас 
І -    Мушкей Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія
Історія
8 клас
І- Лященко Михайло, Троїцький ЗЗСО     
ІІ-Афанасьєва Ірина, Новоінгульська ЗОШ       
ІІІ- Цешнатій Ольга, Новоодеська гуманітарна гімназія     
ІІІ- Зібров Олександр, Новопетрівська ЗОШ     
ІІІ-Бастріков Владислав, Новоодеська гуманітарна гімназія  
9 клас
І-  не визначено 
ІІ- не визначено
ІІІ-  Калінушкіна Ольга , Новоодеська  гуманітарна гімназія
10 клас
ІІІ- Петров Олександр, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ-Захожий Ілля, Кандибинська ЗОШ 
11 клас
І- Ангелов Роман, Себинська ЗОШ
ІІ- Якушкіна Діана,  гуманітарна гімназія  
ІІ-Орлов Артем, Новопетрівська ЗОШ
ІІ- Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-  Друца Тетяна, Димівська ЗОШ
ІІІ- Юрик Анна, Новоодеська ЗОШ №3

Географія
8 клас
І-  Шмигирівська Катерина, гуманітарна гімназія
ІІІ-  Міріченко Олександр, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ- Іванов Артем, Гур’ївська  ЗОШ
9 клас
І- Міщенко  Карина, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Петрушин Олексій, гуманітарна гімназія
ІІ-Висоцький Марк, Гур’ївська  ЗОШ
ІІІ-  Сорокін Матвій, Улянівська філія  
ІІІ-Сімак Даніїл, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ- Нікульча Ауріка, Бузька ЗОШ
10 клас
І – Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-Ребенюк Єлизавета, гуманітарна гімназія 
ІІ-  Мазурик Єлизавета, Новоодеська ЗОШ №2 
ІІІ-  Кіріяк Назарій, Новоодеська ЗОШ №3
11 клас
І –Єфімов Денис, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ –Пилипчук Олександра, Дільнична ЗОШ
ІІ-  Богуславська Анастасія, Баловненська  ЗОШ
ІІІ-Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1  
ІІІ- Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ-  Орлов Артем, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ- Ангелов Роман, Себинська ЗОШ

Фізика
7 клас 
І – не визначено
ІІ-  Мушинський Олександр, Бузька ЗОШ 
ІІІ-  Швець Світлана, Баловненська ЗОШ
ІІІ- Пічугін Тимур, Новоодеська ЗОШ №1

8 клас 
І- не визначено
ІІ-   Волошина Діана, Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ-  Богуславська Марія, Баловненська ЗОШ

ІІІ- Лященко Михайло, Троїцький ЗЗСО

9 клас 
І- не визначено
ІІ-  Петрушин Олексій, Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІІ-  не визначено
10 клас
І- - не визначено
ІІ-Ребенюк Єлизавета, Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ-  Бібікова Софія, Новооодеська ЗОШ №1
ІІІ – не визначено
11 клас 
І-  не визначено
ІІ- Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Волошин Даніїл, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ-  Гаркуша Віталіна, Баловненська ЗОШ
ІІ- не визначено

Математика
6 клас
І- Чельцова Олена, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ –Бушгін Андрій, Димівська ЗОШ
ІІ –Романюк Єгор, Кандибинська ЗОШ
ІІІ –Вербицький Олександр, Гур’ївська ЗОШ
ІІІ –Дітковський Нікіта , Троїцький ЗЗСО
7 клас
І – Макарчук Микола, Новоодеська ЗОШ №3
ІІ – Марчук Альбіна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ –Чумаченко Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ- Пічугін Тимур,  Новоодеська ЗОШ №2
8    Клас
І –Іванов Артем, Гур’ївська ЗОШ
ІІ – не визначено
ІІІ –Іпатенко Анастасія , Озерненський ЗЗСО
9    клас
І- Верескун Ілля,  Новоодеська ЗОШ №3
ІІ-Козловська Анастасія, Кандибинська ЗОШ
ІІІ- Петрушин Олексій,  Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ- Панфілов Максим ,  Новоодеська ЗОШ №2
10    клас
І-не визначено
ІІ- Чепелюк Микита , Новоодеська  №3
ІІІ не визначено
11    клас
І –не визначено
ІІ –Манько Валентин, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ- Єфімов Денис , Новоодеська ЗОШ №2

Російська мова
9 клас
І- Тян Аліна , Новоодеська ЗОШ №2
ІІ- Сіліна Анастасія, Себинська ЗОШ
ІІ- Баннікова Вероніка, Новоодеська ЗОШ №3

Хімія
7 клас
І-Пашков Михайло, Бузька ЗОШ
ІІ- Постолатій Ольга, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ-Паук Олександр, Новопетрівська ЗОШ
8 клас
І-Остра Ілона, Баловненська ЗОШ
ІІ-Лященко Михайло, Троїцький ЗЗСО
ІІІ-Середа Валерія, Новоодеська гуманітарна гімназія
9 клас
І- не визначено
ІІ- не визначено
ІІІ-Козловська Анастасія,  Кандибинська ЗОШ
10 клас
І- не визначено
ІІ- не визначено
ІІІ-Захожа Вікторія, Бузька ЗОШ
11    клас
І- Пазюк Марія
ІІ- Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІІ-Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ

Французька мова
9 клас
ІІ- Слободніченко Анна, Дільнична ЗОШ
11 клас
ІІІ- Брусь Ірина, Дільнична ЗОШ

 2018-2019н.р.

Переможці   П етапу  ( районних) олімпіад
4 клас

Українська мова та літературне читання:
1    Цвєтов Владислав    Новоодеська ЗОШ №2
2    Норик Аріна    Підлісненська   ЗОШ
3    Циганов Максим    ОзерненськийЗЗСО
4    Кравченя Валерія    Новоодеська ЗОШ №1
Математика
1    Тарченко Максим    Себинська  ЗОШ
2    Лященко Кирил    Троїцький ЗЗСО
3    Миколенко Вадим    Сухоєланецька ЗОШ
Природознавство
1    Зайцев Єгор    Новопетрівська ЗОШ
2    Газін Максим    Баловненська  ЗОШ
3    Мосензов Валерій    Новоодеська   ЗОШ №1
Курс «Я у світі»
1    Теличко Яна     Підлісненська ЗОШ
2    Острий Костянтин    Баловненська  ЗОШ
3    Ігнатова Дарина    Антонівська ЗОШ - І
Англійська мова
1    Радукан Максим    Троїцький ЗЗСО  
2    Бородич Маргарита    Новоодеська  ЗОШ №1
3    Горбенко Софія    Баловненська ЗОШ
4    МіріченкоАліна     Себинська ЗОШ
Німецька мова                       
1    Хом’ячук Кіра    Новоінгульська ЗОШ 
3 клас
Українська мова 
1    Незнающа Софія    Новоодеська  ЗОШ №1
2    Андрусенко Софія    Себинська  ЗОШ
3    Христаченко Варвара    Новопетрівська  ЗОШ
Математика
1    Кулик Олексій    Баловненська  ЗОШ
2    Соколовська Аліна    Гур’ївська  ЗОШ
3    Козловський Артем    Кандтибинська ЗОШ
3    Варша Єгор    Новоодеська ЗОШ №1
Природознавство  
1    Куйбар Ярослав     Новоодеська ЗОШ №2  
2    Черниш Владислава     Новоодеська ЗОШ№3
3    Бережна Анна    Антонівська  ЗОШ І
Курс «Я у світі»
1    Боврош Максим    Підлісненська  ЗОШ 
2    Яворська Дарія    Себинська  ЗОШ 
3    Крапивка Богдан    Новопетрівська   ЗОШ
4    Трофименко Анастасія    Новоодеська ЗОШ №3                

                                                      Англійська мова
1    Шершон Софія    Новоодеська ЗОШ №3
2    Кожокар Ігор     Баловненська  ЗОШ 
3    Літвінчук Максим    Новоодеська ЗОШ №1 

Німецька мова
1    Чубар Софія    Новоінгульська ЗОШ 

  Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та їх наставників

з  трудового навчання:
ІІ місце-Діденко Олександр, учень 9 класу Гур’ївської ЗОШ І–ІІІ ступенів (учитель:Лукашенко Ю.А.)
ІІІ місце-Твердий Євген, учень 11 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3(учитель:Кожевніков А.І.) 

з екології:
ІІІмісце -Гайченко Анна, учениця  10 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів(учитель:Костирко С.А.) ,
ІІмісце-Газіна Ірина, учениця 10(11 класу) Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів(учитель:Костирко С.А.).

з інформаційних технологій:

ІІІ місце-Бескромна Валентина, учениця Новоодеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2(учитель: Бескромна Т.М.)

з інформатики:

ІІІ- Петрушин Олексій, учень 8 класу Новоодеської гуманітарної гімназії(учителі: Воробйов В.І., Бібіков Ю.М.)

з історії:

ІІІ-Петрова Олена, учениця 9 класу Новопетрівської ЗОШ (учитель: Іпатенко Н.М.)

ІІІ-Якушкіна Діана, учениця 10 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Голуб Т.П.)

з української мови і літератури:
ІІІ-Кротик Дмитро, учень 8 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Ворошилова В.П.),
ІІІ-Ніколаєнко Андрій, учень 11 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Третякова Л.П.)

з біології:
ІІ-Блізніченко Анастасія, учениця 9 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів (учитель: Костирко С.А.),
ІІІ- Гайченко Анна, учениця 10 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів(учитель: Костирко С.А.),
ІІІ-Газіна Ірина, учениця 11 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів (учитель: Костирко С.А.).

 з англійської мови:
ІІІ-Барна Крістіна, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Іваніна Т.І.) , 
ІІІ-Лобода Софія, учениця 10 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель:Федорова Т.О.)
з географії:
ІІ-Пазюк Марія, учениця 10 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1(вчитель: Крохмаль О.І),
ІІІ- Ніколаєнко Андрій, учень 11 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (вчитель: Малая О.І.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад та обласної олімпіади із зарубіжної літератури

Хімія
7 клас
І –   Остра Ілона , Баловненська ЗОШ 
ІІ –  Іванов Артем, Гур’ївська ЗОШ      
ІІІ- Касянова Валерія ,  Бузька ЗОШ
ІІІ- Лященко Михайло, Троїцький ЗЗСО
8 клас
І-  Не визначено  
ІІ-  Не визначено
ІІІ-   Не визначено
9 клас
ІІ-  Морозова Вікторія, Новоодеська ЗОШ №2
10 клас
І- Овчарук Вадим, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ –Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІІ- Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ
ІІІ- Пазюк Марія , Новоодеська ЗОШ №1
11 клас
І-Кучер Катерина, Новоодеська ЗОШ №2

Інформатика
8 клас 
І-  Петрушин Олексій( кл), Новоодеська  гуманітарна гімназія 
9 клас 
І- Заворотній Дмитро, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ- Хілевський Михайло(8 кл), Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас 
І-   Антоненко Антон, Новоодеська ЗОШ №1
11 клас
ІІ- Колот Володимир(9 кл) Новоодеська гуманітарна гімназія
Зарубіжна  література
9 клас 
І –    Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1    
ІІ –   Радик Тетяна, Новоодеська гуманітарна гімназія     
ІІІ –   Дащенко Віталій, Новоодеська ЗОШ №2  
10 клас 
І -   Касьянова Діана, Себинська ЗОШ        
ІІ –   Лобода Софія, Новоодеська гуманітарна гімназія     
ІІІ-  Газіна Ірина, Баловненська ЗОШ                      
11 клас 
І-  Мацола Анастасія, Новоодеська ЗОШ №2                      
ІІ –   Карась Ольга, Новоодеська гуманітарна гімназія    
ІІ –  Письменна Катерина, Баловненська ЗОШ                      
ІІІ –  Дрига Анна, Новоодеська ЗОШ №3                      
Астрономія
10 клас
ІІ- Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-  Юрик Анна, Новоодеська ЗОШ №3
11 клас
ІІ-Варченко Віталій, Баловненська ЗОШ
ІІІ- Кучер Катерина, Новоодеська  ЗОШ №2

 Економіка

ІІІ- Тищенко Дмитро, Новоодеська гуманітарна гімназія

Географія

8 клас

І- Міщенко Карина, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Петрушин Олексій, гуманітарна гімназія

ІІ-Висоцький Марк, Гур’ївська ЗОШ

ІІІ- Григоренко Ольга, Новоодеська ЗОШ №2

ІІІ-Сімак Даніїл, Новоодеська ЗОШ №3

9 клас

І-Ребенюк Єлизавета, гуманітарна гімназія

ІІ- Левицький Богдан , Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Мазурик Єлизавета, Новоодеська ЗОШ №2

ІІІ- Цупрова Альона, Новопетрівська ЗОШ

10 клас

І-Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Богуславська Анастасія, Баловненська ЗОШ

ІІІ-Пилипчук Олександра, Дільнична ЗОШ

ІІІ-Ангелов Роман, Себинська ЗОШ

11 клас

І- Ніколаєнко Андрій, гуманітарна гімназія

ІІ-Загводський Дмитро, Дільнична ЗОШ

ІІ- Танчинець Вадим,Новоодеська ЗОШ №3

ІІІ- Зінкін Нікіта, Баловненська ЗОШ

ІІІ- Кочерга Ростислав, Новоодеська ЗОШ №2

Трудове навчання
Технічні види

8-9 класи
І-  Діденко Олександр(9кл),  Гур’ївська ЗОШ
ІІ- Толмач Дмитро (9 кл), Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ- Шпилевий Сергій(9 кл), Новоодеська ЗОШ №3
10-11 класи
 І- Твердий Євген(11кл), Новоодеська ЗОШ №3
І-  Баштовий Іван (10 кл), Гур’ївська ЗОШ 
ІІ-  Щуплов Олександр(10 кл), Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ- Лукіяненко Дмитро(10 кл) гуманітарна гімназія
Обслуговуюча праця
8-9 класи
 І-Каткова Валерія(9 кл), Новопетрівська ЗОШ
ІІ- Панченко Софія (8 кл), Костянтинівська ЗОШ
ІІІ-  Бакшеєва Еліонора(9 кл), Новоодеська  гуманітарна гімназія
10-11 класи
І- Юрик Анна(10 кл), Новоодеська ЗОШ №3 

Правознавство
9 клас
І  -  Колос Анастасія , Новоодеська гуманітарна гімназія 
ІІ- Морозова Вікторія, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ –  Каткова Валерія,Новопетрівська ЗОШ
ІІІ - Кіріяк Назар, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ - Коптілов Володимир,  Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ - Шумейко Володимир, Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас 
І  -    Дуля Ольга, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ –  Бенюх Аліна, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ-   не визначено
11 клас
І  -  Лєбідєв Руслан, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ –  Гричка Наталія, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ-   Деребальт Олександр, Кандибинська ЗОШ 
   

Екологія
10 клас
І  -  Гайченко Анна,  Баловненська ЗОШ  
ІІ –   не визначено  
ІІІ-   Кудра Віра, Гур’ївська ЗОШ
11 клас
І  -  Газіна Ірина(10 клас), Баловненська ЗОШ
ІІ-   Фабрікова Юлія, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ – Кравченко Марина, Себинська ЗОШ

Українська мова та література
7 клас 
І –   Попов Сергій, Бузька ЗОШ
ІІ-   Зайченко Анастасія, Новоодеська гуманітарна гімназія    
ІІІ –  Мовчан Крістіна, Новоодеська ЗОШ №1

8 клас
 І –  Кротик Дмитро,  Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ –   Іванова Катерина,  Себинська ЗОШ           
ІІІ –  Майдебура Анастасія, Новосафронівська  ЗОШ   
ІІІ-  Кравець Роман, Бузька ЗОШ
9 клас   
І –   Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ –  Мацола Анастасія, Новоодеська ЗОШ №2     
ІІІ- Блізніченко Анастасія, Баловненська ЗОШ
10 клас
І–  Лобода Софія, Новоодеська гуманітарна гімназія    
ІІ –   Пазюк Марія,  Новоодеська ЗОШ №1  
 ІІІ –  Касьянова Діана, Себинська ЗОШ 
11 клас 
І –  Ніколаєнко Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія    
ІІ –  Завтура Катерина, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ –  Аніськіна Єлизавета, Кандибинська ЗОШ

Математика
6 клас
І –  Макарчук Микола, Новоодеська ЗОШ №3
ІІ –  Чумаченко Дмитро, Новоодеська ЗОШ №2  
ІІ –  Пічугін Тимур,   Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ- Тищенко Михайло, Троїцький ЗЗСО
ІІІ- Мушинський Олександр, Бузька ЗОШ
7 клас
 І – Глушак Євгенія, Баловненська ЗОШ 
ІІ–  Касьянова Валерія, Бузька ЗОШ 
8 клас
І- Петрушин Олексій, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ-Нікульча Ауріка, Бузька ЗОШ
ІІІ-  Верескун Ілля, Новоодеська ЗОШ №3
9 клас
ІІ-   Радик Тетяна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ – Попович Валерія , Новопетрівська ЗОШ
10 клас
І- Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-  Панчук Олександр , гуманітарна гімназія
ІІ-  Гаркуша Віталіна ,  Баловненська ЗОШ
ІІІ-   Лобода Софія, Новоодеська гуманітарна гімназія
11 клас
ІІ –   Ніколаєнко Андрій, гуманітарна гімназія 

Німецька мова
8 клас 
І –  Безпалько Валерія , Новоодеська гуманітарна гімназія
9 клас 
І -    Барна Крістіна, Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас 
І -    Мушкей Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія
11 клас 
І –  Спіян Дар’я, Новоодеська гуманітарна гімназія  
Інформаційні технології
8 клас
І-   Євграфов Богдан(7 кл), Новоодеська ЗОШ №3
ІІ-  Задорожній Іван, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Бречко Наталія, Кандибинська ЗОШ
ІІІ-   Петрушин Олексій, гуманітарна гімназія
9 клас
І- Андрусенко Володимир, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-   Дем’яненко Даниїл(8 кл), Новоодеська ЗОШ №2
ІІ – Мельник Олена, Троїцький ЗЗСО
ІІІ-  Дунаєв Дмитро, Новоодеська ЗОШ №3
10 клас
І-Чепелюк Микита(9 кл), Новоодеська ЗОШ №3
ІІ- Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІІ-  Антоненко Антон, Новоодеська ЗОШ №1
11 клас
І- Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ-Богуславська Анастасія(10 кл), Баловненська ЗОШ
ІІІ- Тарасенко Олександр, Новоодеська ЗОШ №3

Біологія
8 клас
І- Глінко Максим, Баловненська ЗОШ
ІІ-  Міщенко Карина, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-  Дерябін Ігор, Гур’ївська ЗОШ
ІІІ-  Верескун Ілля, Новоодеська ЗОШ №3
9 клас
І-  Блізніченко Анастасія, Баловненська ЗОШ
ІІ- Кремняк Олекандр, Підлісненська ЗОШ
ІІІ- Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1
 ІІІ- Петров Олександр, Новопетрівська ЗОШ 
10 клас 
І-Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІ- Зімов Владислав, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ- Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ
ІІІ- Брусь Ірина, Дільнична ЗОШ
11 клас
І- Газіна Ірина(10 клас), Баловненська ЗОШ
ІІ- Фабрікова Юлія, Новопетрівська ЗОШ
ІІ-Завтура Катерина, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ-Берзлапіна Наталія, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ-Даровських Ігор, Новосафронівська ЗОШ

Фізика
7 клас 
І- Лященко Михайло, Троїцький ЗЗСО
ІІ- Глушак Євгенія, Баловненнська ЗОШ
ІІІ-  Бастріков  Владислав, Новоодеська  гуманітарна гімназія
8 клас 
І-  Петрушин Олексій, Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ- Некульчі Ауріка, Бузька ЗОШ
9 клас
І- - не визначено
ІІ- не визначено
ІІІ- Заворотній Дмитро, Новооодеська ЗОШ №1
ІІІ-Ребенюк Єлизавета, Новоодеська  гуманітарна гімназія
10 клас 
І-  не визначено
ІІ-  Гаркуша Віталіна, Баловненська ЗОШ
ІІ- не визначено
11 клас 
І-  не визначено
ІІ-  Залецька Анастасія, Новооодеська ЗОШ №3
ІІІ- не визначено

 Російська   мова та література
9 клас
І – Коптілов Володимир, Новоодеська ЗОШ №3
ІІ-  Морозова Вікторія, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ- Фаріонов Ростислав,Гур’ївська ЗОШ
10 клас
 Не визначено
11 клас
 Не визначено

             

Англійська мова
8 клас 
І –   Безпалько Валерія, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ-  Панфілов Максим, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ -  Баштова Софія, Гур’ївська ЗОШ 
9 клас 
І –   Барна Крістіна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ–  Пан Степан, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ-    Завтура Марія, Новопетрівська ЗОШ   
10 клас 
І –  Лобода Софія , Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ –   Богуславська Анастасія, Баловненська ЗОШ
ІІІ –  Даньків Олександр, Новоодеська ЗОШ №1 
11 клас 
І – Спіян  Дар’я , Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ –   Лотарєва Дар’я, Троїцький ЗЗСО
ІІІ –   Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2 

Історія
8 клас
І-  Хілевський Михайло, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ- не визначено
ІІІ- Міщенко Карина,  Новоодеська ЗОШ №1
9 клас
І- Петрова Олена, Новопетрівська ЗОШ
 ІІІ- Альбещенко Маріанна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ-Захожий Ілля, Кандибинська ЗОШ
10 клас
І- Якушкіна Діана,  гуманітарна гімназія  
ІІ-Орлов Артем, Новопетрівська ЗОШ
ІІІ- Газіна Ірина, Баловненська ЗОШ
 11 клас
І-Гричка Наталія, Новоодеська ЗОШ №3
ІІ-Лєбідєв Руслан, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ-Зінкін Нікіта, Баловненська ЗОШ
ІІІ-Кушнір Анжеліка, Новооодеська ЗОШ №1

2017-2018 н.р.

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад:

1    Гайченко Анна    хімія    ІІІмісце    9клас    (учитель:Петрова А.П.)    Баловненська ЗОШ
2    Лобода Софія     укр.мова    Шмісце    9клас     (учитель:Третякова Л.П.)     Новоодеська гуманітарна гімназія
3    Мунтян Алла    укрмова    ІІІмісце    11клас    (учитель:Ворошилова В.П.)    Новоодеська гуманітарна гімназія
4    Бібікова Софія    географія    Імісце    8клас    (учитель:Крохмаль О.І.)    Новоодеська ЗОШ № 1
5    Єфімов Денис    географія    ІІІмісце    9(10)клас     (учитель:Малая О.І.)     Новоодеська ЗОШ № 2
6    Курбанов  Максим     технічна праця    ІІмісце    9клас    (учитель:Фокша А.Ю.)    Новоодеська ЗОШ № 2
7    Барна Сергій    технічна праця    ІІмісце    11клас    (учитель:Лукашенко Ю.А.)    Гурївська ЗОШ
8    Якушкіна Діана    історія    Шмісце    9клас    (учитель:Домніна Н.С.)    Новоодеська   ЗОШ №2
9    Білоус Ірина    історія        ІІІмісце    11клас     (учитель:Данилець С.О.)     Новоодеська ЗОШ №1
10     Мунтян Алла    англійська мова    ІІІмісце    11клас    (учитель:Федорова Т.О.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
11    Полякова Дар’я    англійська мова    ІІІмісце    10клас    (учитель:Федорова Т.О.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
12    Гажа Олександр    правознавство    ІІІмісце    11клас    (учитель:Гончар Г.А.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
13     Дуля Ольга    правознавство    ІІІмісце    9клас    (учитель:Гончар Г.А.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
14    Лєбідєв Руслан    правознавство    ІІмісце    10клас    (учитель:Гончар Г.А.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
15    Бескромна Валентина    інформаційні технології    ІІмісце    10клас    (учитель:Бескромна Т.М.)    Новоодеська ЗОШ № 2
16    Карась Ольга    зарубіжна література    ІІІмісце    10клас    (учитель:Тертична С.А.)    Новоодеська  гуманітарна гімназія
17    Мігачова Галина    зарубіжна література    ІІІмісце    11клас    (учитель: Негоденко С.М.)    Новоодеська ЗОШ №1
18    Касьянова Діана    зарубіжна література    ІІІмісце    9клас    (учитель:Ковальська Л.О.)    Себинська ЗОШ
19     Газіна Ірина    екологія    ІІІмісце    9(10)клас    (учитель:Костирко С.А.)    Баловненська ЗОШ
20    Бутова Катерина     екологія    ІІІмісце    11клас      (учитель:Цупрова О.В.)    Себинська ЗОШ

Вітаємо учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та  обласної олімпіади з зарубіжної літератури:

Російська   мова та література
9 клас
І –Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1

ІІ- Шевцова Ольга, Новоодеська ЗОШ №2
ІІІ-Касьянова Діана, Себинська ЗОШ
10 клас
 Не визначено
11 клас
 Не визначено
Історія
8 клас
І- Ребенюк Єлизавета, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ-Морозова Вікторія, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ-Блізніченко Анастасія, Баловненська ЗОШ
ІІІ-Захожий Ілля, Кандибинська ЗОШ
ІІІ-Шелдишева Діана , Бузька ЗОШ
9 клас
І- Якушкіна Діана, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ- Нестеренко Олександр, гуманітарна гімназія
ІІ- Газіна Ірина, Баловненська ЗОШ
ІІІ-Орлов Артем, Новопетрівська ЗОШ
  ІІІ-Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ
 10 клас
ІІІ-Зінкін Нікіта, Баловненська ЗОШ
11 клас
І- Коршунов Іван, Бузька ЗОШ
ІІ-Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-Філіпенко Вікторія, Новопетрівська ЗОШ

Хімія
7 клас
І- Ярошик Максим, Кандибинська ЗОШ  
ІІ-  Петриченко Дмитро, Бузька ЗОШ
ІІІ-  Пазюк Надія, Новоодеська ЗОШ №1
8 клас
І-Фаріонов Ростислав, Гур’ївська ЗОШ  
ІІІ- Мазурик Єлізавєта, Новоодеська ЗОШ №2
9 клас
І –Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІ- Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ
ІІІ- Карабан Анастасія, Новоодеська ЗОШ №2
10 клас
Не визначено
11 клас
І –   Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ – Трофименко Яна,  Новоодеська ЗОШ №3    
ІІІ- Коршунов Іван, Бузька ЗОШ 

Німецька мова
8 клас 
І -    Барна Крістіна, Новоодеська гуманітарна гімназія

ІІ-Столяренко Валентина, Новоінгульська ЗОШ

ІІІ –   Гончарук Вірджинія, Новосафронівська ЗОШ             
9 клас 
ІІ -    Мушкей Андрій, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ –   Травкіна Анастасія, Новосафронівська ЗОШ             
10 клас 
І –  Спіян Дар’я, Новоодеська гуманітарна гімназія  
ІІ – Аніськіна Єлизавета, Кандибинська ЗОШ
ІІІ –Даровських Ігор, Новосафронівська ЗОШ  
11 клас 
І –  Марчук Вікторія, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІІ –  Донова Ангеліна, Новосафронівська ЗОШ 

Інформатика
8 клас 
І- Заворотній Дмитро, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-Колот Володимир, Новоодеська гуманітарна гімназія
9 клас 
І- Іванічек Єгор, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Гончаренко Ульяна, Себинська ЗОШ
ІІІ-Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас 
І-  Алексеєв Владислав, ПАЛ
11 клас
І-Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ- Ковальський Єльдар, Новоодеська гуманітарна гімназія

           Англійська мова
8 клас 
І –   Барна Крістіна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ -   Кіріяк Назар, Новоодеська ЗОШ №3   
ІІІ –  Пан Степан, Новоодеська ЗОШ №2
9 клас 
І –  Лобода Софія , Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ –   Богуславська Анастасія, Баловненська ЗОШ
ІІІ –  Даньків Олександр, Новоодеська ЗОШ №1 
10 клас 
І – Полякова Дар’я , Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ –  Письменна Катерина,  Баловненська ЗОШ
ІІІ –   Бескромна Валентина, Новоодеська ЗОШ №2 
11 клас 
І –  Мунтян Алла, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ- Рибак Надія, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ -    Антоненко Катерина, Баловненська ЗОШ 
ІІІ -   Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1

Фізика
7 клас 
І-  Петрушин Олексій, Новоодеська  гуманітарна гімназія
ІІ- Ярошик Максим, Кандибинська ЗОШ
ІІІ- Павлов Віталій, Баловненська ЗОШ
ІІІ-Некульчі Ауріка, Бузька ЗОШ
8 клас
І- ІІ- не визначено
ІІІ-Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1
9 клас 
І-  Ангелов Роман, Себинська ЗОШ
ІІ-  не визначено
ІІІ-  Гаркуша Віталіна, Баловненська ЗОШ
10 клас 
І- Зінкін Нікіта, Баловненська ЗОШ
ІІ-  не визначено
ІІІ- не визначено
 11 клас 
І- Трофименко Яна, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ- Білоус Ірина, Новоодеська ЗОШ №1

Зарубіжна  література
9 клас 
І -   Касьянова Діана, Себинська ЗОШ        
ІІ-  Газіна Ірина, Баловненська ЗОШ                      
ІІ –  Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1   
ІІІ –   Лобода Софія, Новоодеська гуманітарна гімназія     
10 клас 
І –   Карась Ольга, Новоодеська гуманітарна гімназія    
І –  Письменна Катерина, Баловненська ЗОШ                      
ІІ- Даровських Ігор, Новосафронівська ЗОШ
ІІІ –  Дрига Анна, Новоодеська ЗОШ №3                      
11 клас 
І –   Мігачова Галина, Новоодеська ЗОШ №1    
ІІ –   Мацола Вікторія, Новоодеська ЗОШ №2 
ІІІ – Тхір Вікторія, Костянтинівська ЗОШ

  Біологія
8 клас
І-  Альбещенко Маріанна, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ- Бібікова Софія, Новоодеська ЗОШ №1
 ІІІ- Акімова Ольга, Новоодеська ЗОШ №1
9 клас
І- Карабан  Анастасія, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ-Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІІ- Пренько Андрій, Новосафронівська ЗОШ
ІІІ-Пазюк Марія, Новоодеська ЗОШ №1
10 клас
І- Газіна Ірина, Баловненська ЗОШ
ІІ-Гречка Наталія, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ-Берзлапіна Наталія, Новоодеська гуманітарна гімназія
11 клас
І-  Веретеннікова Марія, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ-  Красюк Олександр, Кандибинська ЗОШ 
ІІ-  Тхір Вікторія, Костянтинівська ЗОШ
ІІІ- Мазець Вікторія, Новоодеська гуманітарна гімназія

Трудове навчання
Технічні види
8-9 класи
І- Курбанов Максим(9кл), Новоодеська ЗОШ №2
ІІ- Шпилевий Сергій(8 кл), Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ- Лукіяненко Дмитро(9 кл), Новоодеська гуманітарна гімназія
10-11 класи
 І- Твердий Євген(10 кл), Новоодеська ЗОШ №3
І- Барна Сергій (11 кл), Гур’ївська ЗОШ 
ІІ- Гриневич Максим(10 кл), Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-Трибушенко Артем(10 кл) гуманітарна гімназія
Обслуговуюча праця
8-9 класи
І-Погребняк Діана(9 кл) Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-Іваненко Ольга(9 кл), Баловненська ЗОШ
 ІІІ-Каткова Валерія(8 кл), Новопетрівська ЗОШ

ІІІ-Юрик Анна(9 кл), Новоодеська ЗОШ №3
10-11 класи
І-Травкіна Анастасія(10 кл) Новосафронівська ЗОШ
 І- Дозорова Вікторія(11 кл) Новопетрівська ЗОШ
ІІ- Жекул Анастасія(11кл), Новоодеська ЗОШ №1
ІІІ-  Бакшеєва Еліонора(10 кл), Новоодеська  гуманітарна гімназія

Математика
6 клас
І –   Іванов Артем, Гур’ївська ЗОШ
ІІ – Кравченя Катерина, гуманітарна гімназія  
ІІ –  Третьяков Ростислав, Новоодеська ЗОШ №3
7 клас
І- Петрушин Олексій, Новоодеська гуманітарна гімназія
ІІ-Верескун Ілля, Новоодеська ЗОШ №3
ІІІ- Ярошик Максим, Кандибинська ЗОШ
8 клас
 І - Гребенюк Катерина, Новоодеська ЗОШ №2
ІІ– Фаріонов Ростислав, Гурївська  ЗОШ 
 ІІІ- Романюк Роман, Кандибинська ЗОШ
9 клас
І – Єфімов Денис, Новоодеська ЗОШ №1
ІІ-  Гайченко Анна, Баловненська ЗОШ
ІІІ –  Панчук Олександр, Новоодеська гуманітарна гімназія
10 клас
ІІ-  Ніколаєнко Андрій, гуманітарна гімназія
ІІ-  Піддубний Владислав, Бузька ЗОШ
ІІІ-