Сайт Новоодеського відділу освіти - Олімпіади
Понеділок, 22.09.2014, 18:11
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

Нове положення про проведення олімпіад, турнірів, конкурсів

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад серед учнів загальноосвітніх шкіл Новоодеського району у 2013-2014 н.р.

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад серед учнів загальноосвітніх шкіл Новоодеського району у 2013-2014 н.р.

 

 

Переможці 
ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін  у 2013-2014 н.р.
 Фізика
 ІІІ місце - Чукась Дмитро, учень 10 класу Новоодеської ЗОШ №1
Фізична культура
ІІІ місце - Басюк Віра, учениця 11 класу Бузької ЗОШ
 Економіка
ІІІ місце - Коротка Анастасія, учениця 11 класу Себинської ЗОШ
 Інформаційні технології
ІІ місце - Смоквін Олексій, учень 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
 Географія
ІІ місце - Войстрик Владислав, учень 8 класу Новоодеської ЗОШ №2
ІІІ місце - Кисилюк Марина, учениця 11 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
Хімія
ІІ місце - Войстрик Владислав, учень 8 класу Новоодеської ЗОШ №2
ІІІ місце - Озерова Анастасія, учениця 10 класу Новоодеської ЗОШ №2
Українська мова та література
ІІІ місце - Галів Алла, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
ІІ місце - Стеценко Анастасія, учениця 10 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
Правознавство
ІІІ місце - Трушківська Богдана, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
ІІІ місце - Лиховід Оксана, учениця 10 класу Новопетрівської ЗОШ
ІІ місце - Петрова Оксана, учениця 11 класу Новопетрівської ЗОШ
Біологія
ІІІ місце - Формода Ольга, учениця 10 класу Бузької ЗОШ
ІІІ місце - Гаврилиця Ганна, учениця 11 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
Світова література
ІІІ місце - Чекмаз Наталія, учениця 9 класу Сухоєланецької ЗОШ
Англійська мова
ІІІ місце - Мельничук Іван, учень 10 класу Новоодеської гуманітарної гімназії
Трудове навчання (технічні види праці)
ІІ місце - Мамонов Станіслав, учень 10 класу Новоодеської ЗОШ №3
ІІІ місце - Василенко Василь, учень 11 класу Новоодеської ЗОШ №3
 
Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930