Середа, 21.08.2019, 14:49
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси ім.Т.Шевченка та ім.П.Яцика

  2018-2019 н.р.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ XІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА:
ІІІ місце-Хомячук Кіра, учениця 4 класу Новоінгульської ЗОШ І–ІІІ ступенів,
ІІІ місце-Богданова Тетяна, учениця 6 класу Новоодеської гуманітарної гімназії,  
ІІІ місце-Мовчан Крістіна, учениця7 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1,
ІІІ місце-Бібікова Софія, учениця 9 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1.
 
Переможці ІІІ (обласного) етапу IX Міжнарожного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка:
 ІІІ місце - Палій Анна, учениця  5 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (учитель: Снігур Т.В.),
ІІ місце-Дубінко Анастасія, учениця 6 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Третякова Л.П.),
ІІІ місце-Мовчан Крістіна, учениця  7 класу Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1( учитель: Бойчук А.С.),
ІІІ місце-Бібікова Софія, учениця 9 класу Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 (вчитель: Бойчук А.С.),
ІІ місце - Богуславська Анастасія, учениця 10 класу  Баловненської ЗОШ (учитель: Піскун О.О. ),
ІІ місце-Ніколаєнко Андрій, учень  11 класу Новоодеської гуманітарної гімназії (учитель: Третякова Л.П.).

СПИСОК
переможців ІІ  етапу  Міжнародного конкурсу 
 з української мови  ім. П. Яцика 2018-2019 н.р.

3 клас
І – Незнающа Софія, учениця Новоодеської ЗОШ № 1
ІІ – Саприга Юлія, учениця Новоодеської ЗОШ № 3
ІІІ –Чернявська Дарина, учениця Троїцького ЗЗСО
4 клас
І – Хомячук Кіра, учениця Новоінгульської ЗОШ 
ІІ – Циганов Максим, учень Артемівського ЗЗСО
ІІІ – Миколенко Вадим, учень Сухоєланецької ЗОШ 
5 клас
І – Гончаренко Вікторія, учениця Димівської ЗОШ
ІІ – Пісковець Ксенія, учениця Новоодеської ЗОШ № 1
     ІІІ –  Палій Анна, учениця Костянтинівської ЗОШ 
6 клас
І - Богданова Тетяна, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії 
ІІ –  Макарчук Ангеліна, учениця Новоодеської ЗОШ № 3
     ІІІ –  Пашков Михайло, учень Бузької ЗОШ,
 7 клас
      І – Мовчан Крістіна, учениця Новоодеської ЗОШ № 1
      ІІ – Зайченко  Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії 
ІІІ – Глушак Євгенія, учениця Баловненської ЗОШ   
   8 клас     
І – Верескун Ілля, учень Новоодеської ЗОШ № 3
     ІІ – Кротик Дмитро, учень Новоодеської гуманітарної гімназії 
            Іванова Катерина, учениця Себинської ЗОШ
ІІІ – Глінко Максим, учень Баловненської ЗОШ                                                                    
9 клас
     І – Бібікова Софія, учениця Новоодеської ЗОШ № 1
     ІІ – Мацола Анастасія, учениця Новоодеської ЗОШ № 2
     ІІІ – Коптілов Володимир, учень Новоодеської ЗОШ № 3
10 клас
      І –  Касьянова Діана, учениця Себинської ЗОШ
      ІІ – Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії                                                                           
      ІІІ – Богуславська Анастасія, учениця Баловненської ЗОШ 
11 клас
     І –  Ніколаєнко Андрій, учень Новоодеської гуманітарної гімназії                                                                           
     ІІ – Завтура Катерина, учениця Новоодеської ЗОШ № 3 
     ІІІ – Анісінькіна Єлизавета, учениця Кандибинської ЗОШ 

СПИСОК
переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської   молоді ім. Тараса Шевченка 2018-2019н.р.

І місця посіли

1.    Палій Анна    5кл    Костянтинівська ЗОШ
2    Дубінко Анастасія    6кл    Новоодеська гуманітарна гімназія
3    Мовчан Крістіна    7кл    Новоодеська ЗОШ № 1
4    Глінко Максим     8кл    Баловненська ЗОШ
5    Бібікова Софія    9кл    Новоодеська ЗОШ № 1
6    Богуславська Анастасія      10кл    Баловненська ЗОШ 
7    Ніколаєнко Андрій    11кл    Новоодеська гуманітарна гімназія