Четвер, 21.09.2017, 20:37
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошка пошани

 

 

ВІТАЄМО!

24 травня 2017 року на святі   "Гордість та надія Новоодещини"
Спільною грамотою  Новоодеської районної державної адміністрації  та Новоодеської районної ради  за  високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу  Новоодеського  району   
нагороджені:
Ворошилова Валентина Павлівна, учитель української мови  та літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Гончар Галина Анатоліївна, учитель правознавства  Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист
Костирко Світлана Антонівна, учитель біології та екології Баловненської ЗОШ, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Лошакова Алла Анатоліївна, учитель початкових класів  Новоодеської ЗОШ № 2, спеціаліст вищої  категорії, учитель-методист 
Малая Оксана Іванівна , учитель географії Новоодеської ЗОШ № 2, спеціаліст вищої  категорії,  учитель-методист
Третякова Лариса Петрівна, учитель української мови  та літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист
Федорова Тетяна Олександрівна, учитель англійської мови Новоодеської                                гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель 
Грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації  за значні професійні досягнення та успіхи у підготовці учнів до Всеукраїнських предметних олімпіад,мовно-літературних конкурсів,  конкурсу-захисту робіт у МАН
нагороджені:
Бескромна Тетяна Михайлівна, учитель інформатики  Новоодеської  ЗОШ №2, спеціаліст вищої категорії                 
Бончук Олена Миколаївна, учитель математики  Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Воробйов Владислав Іванович, учитель фізики  Себинської  ЗОШ, спеціаліст другої категорії
Домніна Надія Степанівна, учитель історії  Новоодеської ЗОШ №2, спеціаліст вищої категорії,старший учитель 
Іпатенко Надія Михайлівна, учитель  історії Новопетрівської ЗОШ,  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Журавель Анна Сергіївна, учитель англійської мови  Новоодеської ЗОШ №1, спеціаліст першої категорії
Завада Людмила Федорівна, учитель української мови  Артемівської ЗОШ, спеціаліст вищої  категорії
Зовтун  Інна  Леонідівна, учитель української мови  Новоодеської ЗОШ №1, спеціаліст першої категорії
Коваль Геннадій Павлович, учитель історії Новосафронівської ЗОШ спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Кожевніков Анатолій Іванович, учитель трудового навчання Новоодеської ЗОШ №3, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Крохмаль Оксана Іванівна , учитель географії Новоодеської ЗОШ № 1, спеціаліст вищої  категорії, старший учитель
Куріченко Наталія Юліївна, вчитель хімії Гур’ївської ЗОШ, спеціаліст вищої  категорії, старший учитель
Негоденко Світлана Михайлівна, учитель російської мови  Новоодеської ЗОШ № 1, спеціаліст вищої  категорії,старший учитель
Олексієнко Тетяна Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Костянтинівської ЗОШ, спеціаліст першої  категорії
Мацюта Алла Леонідівна, учитель екології  Костянтинівської ЗОШ
Олексієнко Тетяна Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Костянтинівської ЗОШ, спеціаліст першої  категорії
Петрова Алла Петрівна, учитель хімії  Баловненської ЗОШ, спеціаліст першої категорії
Піскун Олена Олександрівна, учитель української мови  Баловненської ЗОШ, спеціаліст першої  категорії
Примакіна Марія Йосипівна, учитель хімії  Новоодеської ЗОШ №2, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист 
Стоянов Сергій Кирилович, учитель фізики  Новоодеської ЗОШ №3, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Тертична Світлана Андріївна, учитель зарубіжної літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист
Трофимович Тетяна Юріївна, учитель математики  Новоодеської ЗОШ №2, спеціаліст першої категорії
Шевчук Микола Олексійович, учитель географії  Дільничної ЗОШ, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Фокша Андрій Юрійович, учитель трудового навчання Новоодеської ЗОШ №2, спеціаліст вищої  категорії
Ярошевська Галина Леонідівна, учитель фізики  Новоодеської ЗОШ №1, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

24 травня 2015 року на святі   "Гордість та надія Новоодещини" грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації  за значні професійні досягнення та успіхи у підготовці учнів до Всеукраїнських предметних олімпіад, мовно-літературних конкурсів,  конкурсу-захисту робіт у МАН, за значний особистий внесок у справу навчання та виховання талановитої молоді
нагороджувалися:

Бібіков Юрій Михайлович, учитель інформатики Новоодеської ЗОШ №1, спеціаліст вищої категорії
Богданова Ольга Олексіївна, учитель інформатики Новопетрівської ЗОШ, спеціаліст вищої категорії 
Ворошилова Валентина Павлівна, учитель української мови  та літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Голуб Тетяна Павлівна, учитель історії Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Діброва Оксана Василівна , учитель української мови та літератури  Сухоєланецької ЗОШ, спеціаліст першої категорії 
Загоськіна Олександра Василівна, вчитель хімії Гур’ївської ЗОШ, спеціаліст ІІ категорії
Іваніна Тетяна Іванівна, учитель англійської мови Новоодеської                                гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель 
Іпатенко Надія Михайлівна, учитель  історії Новопетрівської ЗОШ,  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Кареліна  Олена Василівна, учитель математики Новоодеської ЗОШ, спеціаліст вищої  категорії
Костирко Світлана Антонівна, учитель біології Баловненської ЗОШ, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Кожевніков Анатолій Іванович, учитель трудового навчання Новоодеської ЗОШ №3, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Малая Оксана Іванівна , учитель географії Новоодеської ЗОШ № 2, спеціаліст вищої  категорії, старший учитель
Рибакова Любов Зіновіївна, учитель біології Новоодеської ЗОШ №2, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Прізіглей Галина Матвіївна, учитель початкових класів Підлісненської ЗОШ, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Садовий Володимир Володимирович, учитель історії Новоодеської  ЗОШ №2, спеціаліст першої категорії
Сопчук Світлана Леонідівна, керівник гуртка БДЮТ 
Третякова Лариса Петрівна, учитель української мови  та літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Бешляга   Іраїда  Миколаївна, керівник хорового колективу Гур’ївської ЗОШ
Григоренко Єлизавета Володимирівна, керівник гуртка "Юні зоологи" райСЮН
Козоріз Наталя Володимирівна, керівник гуртка "Естрадний спів" БДЮТ
Костомарова Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Літературне краєзнавство»
Стремілова Марина Володимирівна, керівник гуртка «Юні фотоаматори» рай СЮТ
Татаренко Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи  Новоодеської гуманітарної гімназії
Мошківська Олена Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи  Новоодеської ЗОШ №1
Прозоров Віктор Євгенович, керівник шкільного музею  Троїцької ЗОШ
Проценко Ігор Миколайович, керівник  інтелектуальної команди Новоодеської гуманітарної гімназії

Грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації за значний особистий внесок у підготовку учнів до спортивних змагань:
Андреєв Валерій Анатолійович, вчитель фізичної культури  Новоодеської ЗОШ №1
Верланов Роман Юрійович, тренер районної ДЮСШ
Куцов Володимир Вікторович, тренер районної ДЮСШ 
Тульчевський Олександр Валерійович, тренер районної ДЮСШ

28 серпня 2014 р. на серпневій педагогічній конференції нагороджено педагогічні працівники:
Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, талант і покликання сіяти мудрість і знання, професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та  розбудову сучасної  освіти,  невтомний творчий пошук, високе служіння обраній справі - Письменну Людмилу В’ячеславівну, заступника директора з виховної роботи Баловненської ЗОШ
Подякою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі - Панасюк Інну Олексіївну, завідувачу Новоодеським дошкільним навчальним закладом №1
Грамотою Новоодеської районної державної адміністрації за творчу працю та вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління - Білаш Людмилу Володимирівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Новопетрівської ЗОШ
Почесною грамотою Миколаївської обласної ради за вагомий особистий внесок у розбудову національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію - Козоріз Наталію Володимирівну, керівника гуртка «Естрадний спів» Новоодеського районного Будинку дитячої та юнацької творчості
Подякою Миколаївської обласної ради за вагомий внесок у розбудову національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм - Тютенко Аллу Михайлівну, вихователя Димівського дошкільного навчального закладу Новоодеської районної ради
Грамотою Новоодеської районної ради за високий  професіоналізм, успіхи,  вагомий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління  - Кокул Валентину Євгеніївну, заступника директора з навчально-виховної роботи  Підлісненської ЗОШ
Подякою Міністерства освіти і науки України  за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління - Іванову Наталію Іванівну, учителя історії Троїцької ЗОШ 

Дипломом ІІІ ступеня  за перемогу в  заочному обласному конкурсі відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян регіону» у номінації «Інноваційні технології  в навчально-виховному процесі»: 
Андрусенко Ірину Анатоліївну, учителя англійської мови  Себинської ЗОШ
Дорошенко Світлану Олександрівну, учителя математики Новоодеської гуманітарної гімназії
Максюта Олену Іванівну, учителя української мови і літератури Новоодеської ЗОШ №3
Грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації за значні професійні досягнення, високий професіоналізм, вірність обраному фаху та за результатами атестації і підсумками  2013-2014 навчального року:
Ананевич Ольгу Іванівну, директора Себинської ЗОШ
Аніщенко Людмилу Миколаївну, директора Новоодеської ЗОШ №2
Бринзу Тетяну Михайлівну, вчителя історії Кандибинської ЗОШ
Заваду Людмилу Михайлівну, завідувачу Бузького дошкільного начального закладу
Лаврентьєву Оксану Сергіївну, вихователя Себинського дошкільного начального закладу
Форзан Любов Георгіївну, вихователя Новоодеського дошкільного начального закладу №1
Грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації за успішну підготовку закладів до нового навчального року:
Колектив  Баловненської ЗОШ (директор Біла Олена Олексіївна)
Колектив Новодеської гуманітарної гімназії (директор Гузенко Іванна Петрівна)
Колектив Себинської ЗОШ (директор Ананевич Ольга Іванівна)
Грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації за підсумками 2013-2014 н.р. та за результатами атестації:
Вольф Амінат Гаджиївну, методист РМК
Іванову Олену Володимирівну, вчителя математики Суворівського НВК
Немченко Ольгу Миколаївну, вихователя Новоодеського дошкільного навчального закладу №2
Табакар Тетяну Миколаївну, вихователя Новоодеського дошкільного навчального закладу №3
Петрову Іванну Іванівну, вихователя Новоодеського дошкільного навчального закладу №5
Грамотою відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації за особистий внесок у виховання творчої учнівської молоді, підготовку призерів районних конкурсів та фестивалей - Піроженко Олену Вікторівну, педагога-організатора Новоодеської ЗОШ №2

 
4 жовтня 2013 р. до Дня працівників освіти нагороджено:
Відзнакою Новоодеської районної державної  адміністрації та Новоодеської районної ради – ювілейною медаллю «90 років Новоодеському району» за багаторічну плідну працю у справі навчання та виховання учнівської молоді району,високий професіоналізм,педагогічну майстерність, вагомий внесок у розвиток освіти Новоодещини:
Ситник Ірина Олександрівна – начальник відділу освіти Новоодеської районної державної адміністрації
Автонасова Інна Анатоліївна – завідуюча Новоодеським дошкільним навчальним закладом №5.
Ананевич Ольга Іванівна – директор Себинської загальноосвітньої школи.  
Андрусенко Галина Михайлівна – завідуюча Себинським дошкільним навчальним закладом.
Андрусенко Микола Іванович - вчитель географії та економіки Себінської загальноосвітньої школи.
Аніщенко Людмила Миколаївна – директор Новоодеської загальноосвітньої школи №2.
Браславська Любов Сергіївна – учитель початкових класів Артемівської загальноосвітньої школи 
Гаркуша Світлана Вікторівна – завідуюча Баловненським дошкільним навчальним закладом.
Гузенко Іванна Петрівна – директор Новоодеської гуманітарної гімназії.
Дакаленко Наталія Олександрівна – завідуюча Новопетрівським  дошкільним навчальним закладом.
Жепало Марія Василівна – учитель початкових класів Баловненської загальноосвітньої школи.
Іпатенко Надія Михайлівна – учитель історії та правознавства Новопетрівської загальноосвітньої школи.
Каян Михайло Олександрович – директор Новоодеського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
Кирильчук Світлана Володимирівна – завідуюча Антонівським дошкільним навчальним закладом.
Криворучко Людмила Миколаївна – директор Новошмидтівської загальноосвітньої школи.
Куліковський Олександр Іванович - вчитель фізичної культури Троїцької загальноосвітньої школи.
Македонський Леонід Володимирович – директор Гур’ївської загальноосвітньої школи.
Пісковець Євгенія Іванівна – учитель української мови та літератури   Димівської загальноосвітньої школи 
Рижак Раїса Іванівна – учитель світової літератури Новоінгульської загальноосвітньої школи.
Хилько Марина Валеріївна – завідуюча Гур’ївським  дошкільним навчальним закладом.
Чебанова Марія Олексіївна – директор Суворівського навчально-виховного комплексу.
Чернова Валентина Семенівна – учитель хімії та біології Улянівської  загальноосвітньої школи.
Шамін Володимир Вікторович – директор Новоодеської  районної дитячо-юнацької спортивної школи.
Шевчук Микола Олексійович – учитель історії та географії Дільничної  загальноосвітньої школи.
 
Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, невтомний творчий пошук, високе служіння обраній справі та з нагоди відзначення дня працівників освіти - Тхір Тетяна Вікторівна, заступник директора з виховної роботи Констянтинівської загальноосвітньої школи.
 
Подякою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, професіоналізм, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди дня працівників освіти - Проценко Ігор Миколайович, керівника гуртка Новоодеського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
 
Грамотою Миколаївської обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята дня працівника освіти - Бончук Олена Миколаївна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації
 
Подякою Миколаївської обласної ради за вагомий внесок у розвиток національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди професійного свята - Форманюк Світлана Василівна, директору Бузької загальноосвітньої школи.
 
Спільною грамотою Новоодеської районної державної адміністрації та Новоодеської районної ради за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високе служіння обраній справі та з нагоди Дня працівників освіти: 
Данчевська Тетяна Василівна, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Підлісненської загальноосвітньої школи.
Антоневич Лілія Вікторівна, викладач перукарської справи Новоодеського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
Залевська Валентина Юріївна, головний спеціаліст відділу освіти    Новоодеської районної державної адміністрації.
 
За творче впровадження ідей Василя Олександровича Сухомлинського у навчально –виховний процес та з нагоди 95-річчя від дня народження  грамотою Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти:
Троїцька загальноосвітня школа, директор Коваль Алла Анатоліївна
Луцька Лариса Петрівна – вчитель початкових класів Троїцької загальноосвітньої школи. 
Тофтул Галина Вікторівна – вчитель початкових класів Троїцької загальноосвітньої школи. 
 
Подякою за вагомий внесок у справу підростаючого покоління, підвищення професійної майстерності педагогів, плідну співпрацю з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти - Татаренко Тетяна Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Новоодеської гуманітарної гімназії
 
За утвердження почесного звання Вчитель, вагомий внесок у розвиток регіональної освіти, високий професіоналізм та з нагоди 100-річного ювілею  університету оголошено подяку ректора Миколаївського національного університета ім.Василя Олександровича Сухомлинського випускниці 1996 року Сопчук Світлані Леонідівні, методисту районного методичного кабінету.
 
За поданням відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації, фінансової підтримки районної організації профспілки вперше відзнакою «За відданість справі», медаллю «Знання, душу, серце – дітям»:
Козбур Світлана Миколаївна, колишній начальник відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації з 1985 по 2003 рік.
Андреєв Валерій Анатолійович, викладач предмету «Захист вітчизни», Новоодеської загальноосвітньої школи № 1.
Засядько Антоніна Вікторівна, вчитель початкових класів Сухоєланецької загальноосвітньої школи.
Перепада Валентина Іванівна, колишній вихователь дошкільного навчального закладу № 1.
Шамін Володимир Вікторович, директор Новоодеської районної дитячо-юнацької спортивної школи.
 
Почесною грамотою Миколаївської обласної профспілки працівників освіти, за активну роботу в галузевій профспілці по вирішенню освітянських питань та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти:
Ситник Ірина Олександрівна, начальник відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації.
Колектив первинної профспілкової організації  Троїцької загальноосвітньої школи.
Кобилянський Олександр Олексійович, член первинної організації профспілки, вчитель фізичної культури Баловненської загальноосвітньої школи.
Михальченко Мирослава Михайлівна, голова первинної профспілкової організації Новоодеської загальноосвітньої школи №1.
 
Листами подяки Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти:
Баришнікова Оксана Володимирівна, голова  первинної профспілкової організації Сухоєланецької  загальноосвітньої школи 
Бондар Людмила Павлівна, бухгалтер відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації.
Бондаревський  Микола Георгійович, директор Улянівської загальноосвітньої школи.
Казакуца Світлана Станіславівна, помічник вихователя дошкільного навчального закладу № 2.
Кав'юк Ольга Павлівна, лаборант Новоодеської загальноосвітньої школи № 1
Кондрацька Ольга Богданівна, техпрацівниця Новоодеської гуманітарної гімназії
Луцький Володимир  Олександрович, водій відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації.
Мироненко Валентина Іванівна, вчитель початкових класів Новопетрівської  загальноосвітньої школи.
Прокопенко Юрій Григорович, комірник Кандибинської загальноосвітньої школи.
Чернявський Сергій Миколайович, робітник по обслуговуваню Троїцької загальноосвітньої школи.
 
На виконання районної програми «Вчитель» кращі педагогічні працівники району нагороджені преміями:
Кокул Валентина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Підлісненської загальноосвітньої школи.
Костирко Світлана Анатоліївна, вчитель Біології Баловненської загальноосвітньої школи.
Марцинкевич Надія Василівна, директор Кандибинської загальноосвітньої школи.
Прозоров Віктор Євгенович, керівник гуртка Новоодеського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
Третякова Лариса Петрівна, вчитель української мови та літератури Новоодеської гуманітарної гімназії.
 
На виконання обласної програми «Вчитель» 1 жовтня 2013 р. у місті Миколаєві на обласному освітянському святі було вручено премії кращим педагогічним працівникам Миколаївської області: 
Марченко Наталія Григорівна, вихователь  дошкільного навчального закладу№1,
Тертична Світлана Андріївна, вчитель світової літератури Новоодеської гуманітарної гімназії, 
Гаврюткіна Світлана Георгіївна, директор Новоодеського районного будинку дитячої та юнацької творчості. 
Грамотою обласної державної адміністрації нагороджена Форзан Любов Георгіївна, вихователь дошкільного навчального закладу №1.
 
28 серпня 2013 р. на серпневій педагогічній конференції нагороджено педагогічні працівники:
Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, талант і покликання сіяти мудрість і знання, професіоналізм, високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та вагомий особистий внесок у розбудову сучасної освіти нагороджено Марцинкевич Надію Василівну, директора Кандибинської ЗОШ 
 
Почесною грамотою Миколаївської обласної ради за вагомий внесок у розбудову національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію нагороджено Панчук Світлану Юріївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Себинської ЗОШ
 
Подяку Миколаївської обласної державної адміністрації за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі висловлено Костирко Світлані Іванівні, заступнику  директора з навчально-виховної роботи Баловненської ЗОШ
 
Подяку Миколаївської обласної ради за вагомий внесок у розбудову національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, висловлено Бібікову Юрію Михайловичу, вчителю інформатики Новоодеської ЗОШ №1
 
Спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за високий  професіоналізм, успіхи, досягнуті у професійних конкурсах, вагомий внесок у справу навчання та виховання молодого покоління  нагороджено:
Волошину Світлану Анатоліївну, вихователя Новоодеського ДНЗ №3 
Тертичну Світлану Андріївну,  класного керівника, вчителя світової літератури  Новоодеської гуманітарної гімназії
Сопчук Світлану Леонідівну, керівника гуртка БДЮТ
 
Спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за  вагомий внесок у підготовку матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл до нового  навчального року  нагороджено: 
Ананевич Ольгу Іванівну, директора Себинської ЗОШ та колектив закладу
Косенчук Наталію Михайлівну, завідуючу Новоодеським ДНЗ №6 та колектив закладу
Панфілова Сергія Григоровича, директора Новоодеської ЗОШ №1 та колектив закладу
 
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено  Єрмоленко Ольгу Василівну, учителя початкових класів Себинської ЗОШ, переможець заочного обласного конкурсу відеоматеріалів «Педагогічний досвід освітян регіону» у номінації «Інноваційні технології  в дошкільній, початковій та позашкільній освіті»
  
Грамотою управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації за значні професійні досягнення, високий професіоналізм, вірність обраному фаху та за результатами атестації і підсумками  2012-2013 навчального року нагороджено:
Богданову Ольгу Олексіївну, методиста районного методичного кабінету
Бойчук Анастасію Сергіївну, вчителя української мови та літератури Нвоодеської ЗОШ №1
Дорошенко Світлану Олександрівну, вчителя математики Новоодеської гуманітарної гімназії
Засядько Антоніну Вікторівну, вчителя початкових класів Сухоєланецької ЗОШ
Іпатенко Надію Михайлівну, вчителя історії  та право