Середа, 22.03.2023, 02:37
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

">

Головна » Архів матеріалів

На території України проживають люди різні за етнічним походженням, соціальним статусом, статтю і віком, люди, які розмовляють різними мовами, відвідують різні храми та плекають власні традиції. Коли і чому на українських теренах оселилися різні етности? Що нового принесли із собою ці люди і як вплинули на культуру, господарську діяльність і духовне життя місцевого населення? Як переселенці вирішували проблему збереження власної самобутності та інтеграції в інще суспільство?
Саме цим проблемам була присвячена  учнівська науково-практична конференція «Україна багатокультурна», яка пройшла 29 квітня на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості. У конференції взяли участь учні Баловненської, Себинської, Троїцької, Сухоєланецької ЗОШ, Новоодеської ЗОШ №1, Новоодеської ЗОШ № 2, Новоодеської ЗОШ № 3, Новоодеської гуманітарної гімназії. Прозвучали доповіді учнів про представників різних ... Читати далі »

Переглядів: 697 | Додав: bogdanova | Дата: 05.05.2014

Проект змін до Типових навчальних планів
Міністерство освіти і науки України запрошує до обговорення змін до Типових навчальних планів для основної школи, проект розміщено в розділі "Запрошуємо до обговорення"
Зокрема вивчається питання про скасування обов’язкового вивчення другої іноземної мови, яку було впроваджено всупереч нормам Базового навчального плану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».
Навчальні години, що зараз передбачені на її вивчення, планується перенести до варіативної складової навчального плану, як і було передбачено Базовим навчальним планом.
Однак за бажанням навчального закладу, батьків та наявності кадрового забезпечення може вивчатися і друга іноземна мова. Для цього може бути затверджений Ти ... Читати далі »

Переглядів: 897 | Додав: bogdanova | Дата: 30.04.2014

Керівникам навчальних закладів, учителям, учням 11-х класів, батькам!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2014 року №469 «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.
Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології – 25 червня 2014 року.
Таким чином, абітурієнти складатимуть тестування за таким графіком:
•3 червня — іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);
•5-6 червня — українська мова і література;
•10 червня — російська мова;
•12 червня — математика;
•14 червня — геог ... Читати далі »

Переглядів: 621 | Додав: bogdanova | Дата: 30.04.2014

24 квітня 2014 року гостинно відчинила двері для учителів  світової літератури Новоодеська гуманітарна гімназія. Там відбувся семінар  на тему «Роль фанфікшн у формуванні компетентного читача». Досвідом роботи ділилася вчитель світової літератури закладу, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Тертична Світлана Андріївна. Педагоги ознайомилися з системою роботи вчителя, яку вона разом з учнями представила у формі творчого звіту. Цікаво пройшов урок світової літератури у 5 класі з теми «Туве Янсон. «Комета прилітає» Велика подорож малого Мумі-троля»:  з використанням інтерактивної дошки, зачитуванням творів-фанфіків, роботою з текстом. Учителі спілкувалися з актуальних питань сучасної методики викладання предмета.

... Читати далі »

Переглядів: 653 | Додав: bogdanova | Дата: 30.04.2014

24.04.2014 р. у приміщенні  відділу освіти  відбулося чергове засідання ради РМК .
У порядку денному розглянуто питання:
-    про перші підсумки впровадження Державного стандарту початкової 
освіти у ЗНЗ району;
-    використання активних методів навчання на уроках фізичної культури.

Заслухано звіт керівника опорної  Троїцької   школи з проблеми «Дослідження та впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського» про хід та результати роботи школи  Шарт Т.І.   та  звіт по впровадженню науково-педагогічного проекту «Росток» учителя початкових класів Новоодеської ЗОШ № 3  Риженко Т.О.

Методистами РМК зробили  аналіз ро ... Читати далі »

Переглядів: 715 | Додав: bogdanova | Дата: 30.04.2014

17 квітня 2014 р. на базі Дільничної ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся черговий семінар вчителів математики з теми "Використання методу проектів у вивченні математики".

Під час семінару вчителі переглянули уроку математики у 5 класі "Розв'язування задач на відсотки" (учитель Зилевич О.В.) та переглянули декілька навчальних проектів з математики, які виконали учні 5, 8 та 11 класів. Своїм досвідом використання навчальних проектів при виченні математики поділились Дорошенко С.О., учитель Новоодеської гуманітарної гімназії та Петрюк О.О., учитель Баловненської ЗОШ.

Наприкінці семінару вчителі обговорили результати проведення районного веб-квесту з математики "Цариця наук", визначили переваги та недоліки в орган ... Читати далі »

Переглядів: 1128 | Додав: bogdanova | Дата: 18.04.2014

16 квітня в Новосафронівський ЗОШ відбувся семінар вчителів 4-х класів з теми: «Нові  стандарти  та  навчальні програми. Наступність і перспективність у роботі початкової і основної ланок освіти». Вчителями було відвідано уроки літературного  читання у 2 класі (учитель  Пренько Т.І.), урок читання у 4 класі (учитель Нацевич Л.В. та учитель української мови і літератури  Возігнуєва М.В). Присутні були запрошені на засідання спільного методичного об’єднання учителів початкових  класів (керівник Пренько Т.І.) та учителів-предметників  школи. З даної проблеми виступила психолог Баловненської ЗОШ Газіна О.С., яка розповіла як виробити загальні підходи до організації навчально-виховного процесу в період адаптації. В результаті діалогу вчителів початкових класів та учителів-предметників прийшли до висновку, що вирішення питань наступності пов’язане зі створ ... Читати далі »

Переглядів: 719 | Додав: bogdanova | Дата: 16.04.2014

15.04.2014р. на базі Новоодеської ЗОШ №3 відбувся IV-районний конкурс знавців технічних видів праці на призи заслужених працівників сільського господарства Губанова В.О. та Брагінця В.М.
У конкурсі взяли участь 18 учнів 8-9 класів із 9 шкіл району. Традиційно конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний.
За результатами конкурсу І місце посіла команда Новоодеської ЗОШ №3 (Мамонов Станіслав, Іпатенко Роман, вчитель Кожевніков А.І.) 
ІІ місце команда Троїцької ЗОШ (Бугайов Анатолій, Здубіцький Євген, вчитель Прозоров Р.В.), ІІІ місце команда Гур’ївської ЗОШ (Граматік  Андрій, Шевчук Сергій, вчитель Лукашенко Ю.А.). Переможці конкурсу були нагородженні грамотами відділу освіти   Новоодеської РДА   та цінними  подарунками від заслужених  працівників сільського господарства Губанова В.О., Брагінця В.М.. Усі учасники конкурсу також отримали грамоти відділу ... Читати далі »

Переглядів: 710 | Додав: bogdanova | Дата: 16.04.2014

11квітня відбувся семінар учителів основ здоров’я  в Артемівській ЗОШ «Реалізація компетентнісного підходу на уроках основ здоров’я».
Під час семінару вчителі відвідали урок у 7 класі «Розвиток інтелектуальних здібностей» (вчитель Шитік О.В.), переглянули фрагмент загальношкільного виховного заходу ток – шоу «Стосується кожного», взяли участь в обговоренні проблем викладання основ здоров’я в основній школі. 

Переглядів: 647 | Додав: bogdanova | Дата: 16.04.2014

07.04.2014 року відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва у Бузькій ЗОШ «Використання ігрових технологій на уроках образотворчого мистецтва».
Під час семінару вчителі відвідали урок образотворчого мистецтва  у 5 класі з теми: «Декоративно-прикладне мистецтво. Декоративна  композиція» (вчитель Степанюк Л.В.), позакласний захід літературно-музична вітальня до 200-річчя Т.Г. Шевченка «Тарасові музи» (підготували вчителі Наводило В.І., Степанюк Л.В.), майстер-клас з художніх технік «Папероплетіння», «Ниткогафія»

Переглядів: 759 | Додав: bogdanova | Дата: 16.04.2014

« 1 2 ... 75 76 77 78 79 »
Календар
«  Березень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Пошук