6 листопада на базі відділу освіти проведено засідання Школи молодого учителя, які працюють в закладах 2-3 рік. Під час засідання розглянуто питання: нормативно-методичне забезпечення викладання предметів, вимоги до сучасного уроку та його самоаналізу, фахові конкурси та учнівські олімпіади. Молоді фахівці отримали практичні поради щодо самовдосконалення, обговорили з методистами напрями наступних зустрічей.![](/DSC01167.jpg) ![](/DSC01173.jpg) ![](/DSC01175.jpg) ![](/DSC01177.jpg)
|