Вівторок, 16.04.2024, 00:36
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

">

Профспілка

    ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!  
Щиро і сердечно вітаємо вас  з  Днем працівників освіти!
     Ми відзначаємо професійне свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії. Адже ваша професія – найблагородніша серед інших: вона об’єднує людей щирих сердець , помислів  і почуттів , навіть самопожертви. Це свято тих, хто відкриває дорогу у велике життя, розкриває красу рідного краю, велич його історії, навчає самовіддано працювати. 
      Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серця зерна прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття , даєте мудрі поради для подальшого життя.
     Ваша праця вимагає великих духовних сил, творчості, терпіння.
     Тож нехай у цей святковий день звучать для вас найкрасивіші і найтепліші слова, на які ви по праву заслуговуєте! Хай ще потужніше б’ють джерела Вашого таланту і натхнення незламного оптимізму та творчих сил для плідної праці у такий надзвичайний період .
      Нехай кожен Ваш день розпочинається усмішкою, а завершується відчуттям задоволення, думки Ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою подякою Ваших учнів та колег. 
      Бажаємо Вам міцного  здоров’я у такий складний коронавірусний час , особистого щастя, терпіння і мудрості, розумних та вдячних учнів та вихованців, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.
    Доземний уклін і пошана всім освітянам району!
 З повагою 
В.о. начальника відділу 
   освіти РДА                                                            О.А. Мушкєй
Голова районної організації Профспілки               О.Г.Погоріла

 

Зі святом, любі освітяни Новоодещини!

 03 жовтня 2019 р. в приміщенні районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості до професійного свята – Дня працівників освіти.
      Під час заходу кращих освітян закладів освіти району було відзначено державними, відомчими, обласними, районними та профспілковими нагородами. Гарні слова вдячності та вітання освітяни отримали від голови районної ради О.Гриценка, голови міської ради О.Полякова,голови ветеранської організації А.Антоневич, в.о.начальника відділу освіти РДА В.Залевської та голови районної організації Профспілки працівників освіти О.Погорілої.
  Особливу увагу приділили запрошеним ветеранам праці та вручили їм квіти і подарунки
 Після завершення  офіційної частини учасники заходу мали змогу отримати задоволення від художніх номерів учнів та вчителів.

                                                                       

 В І Т А Є М О !
  8 лютого 2019 року у приміщенні   Миколаївської спеціалізованої  ЗОШ І-ІІІ ст. №22 з поглибленим вивченням англійської мови  відбулися урочистості з підведення підсумків ІІ( обласного)  туру всеукраїнського конкурсу  « Вчитель  року   - 2019».
     Переможців та учасників конкурсу дипломами та грошовими винагородами   вітали директор департаменту освіти Миколаївської ОДА  О.О. Удовиченко, директор МОІ ППО В.І. Шуляр, голова Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.М. Оборонько, помічниця народного депутата В.Д.Креміня Н.Сараєва.
    Учасниками конкурсу від закладів освіти Новоодеського району стали:
         у номінації « Географія» - вчитель Кандибинської ЗОШ  І – ІІІ ст.- Бринза Т.М.
        у номінації « Основи здоров’я» - вчитель Баловненської ЗОШ І –ІІІст.- Карач О.В.
        у номінації « Захист Вітчизни» - вчитель Троїцького ЗЗСО І-ІІІ ст.-Костянтиновський Р.А.
 Успіхів вам, шановні колеги, у досягненні своєї мети! 

 

 Я МАЮ ПРАВО: ЧЛЕНАМ ПРОФСПІЛКИ-  НАДІЙНИЙ ТА ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ
      Саме на таку тему 03 травня 2018 р., відповідно до плану основних заходів обкому Профспілки , у приміщенні Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний регіональний семінар-навчання за участю голів первинних профспілкових організацій  Новоодеського району та голів районних Профспілкових організацій 
Арбузинського, Братського, Веселинівського,Вознесенського,Єланецького районів,  м. Вознесенська та працівників  обкому Профспілки.
   Семінар відкрила голова Новоодеської районної організації Профспілки
Погоріла О.Г., яка у своєму виступі наголосила на ролі первинок у вирішенні питань соціально-економічного та правового захисту спілчан.
    Про фінансовий та матеріальний стан району доповів начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І.
   Роботу виборних профспілкових органів з керівниками закладів освіти з питань оплати праці  та забезпечення дотримання норм КзпП України презентували у своїх виступах голови первинок Іванова Н.І.( Троїцька ППО), Бут Л.О.( Бузька ППО), Баришнікова О.В.( Сухоєланецька ППО).
    Друга частина семінару - модульне навчання. Учасники семінару активно обговорювали правові ситуації , знаходили шляхи вирішення проблемних питань , надавали відповіді на запропоновані тести. На завершення семінару- всі учасники отримали методичні рекомендації.

 

УГОДУ   -  ПІДПИСАНО!
      13 березня 2018 року у приміщенні відділу освіти  Новоодеської РДА відбулося спільне засідання керівників закладів освіти та голів первинних профспілкових організацій з питання прийняття районної Угоди між відділом освіти РДА та районною організацією Профспілки працівників освіти на 2018-2020роки.
      Начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І. та голова районної організації Профспілки  працівників освіти Погоріла О.Г. проаналізували хід виконання основних розділів Угоди 2015-2017 років та доповнень до неї та звернули увагу присутніх на таких проблемах як оплата праці,час відпочинку, охорону праці , захист прав та інтересів працівників, бо саме Угода є нормативним актом соціального партнерства, нею здійснюється регулювання трудових відносин у галузі та соціально-економічних питань, що стосуються інтересів та працівників закладів освіти.
   Також розглядалися питання дотримання академічної доброчесності  та стан внутрішньоспілкової роботи в первинках. 
 З даних питань прийнято постанови.

ВІТАЄМО!

8 лютого 2018 року було підбито  підсумки  ІІ ( обласного) туру всеукраїнського конкурсу « Вчитель року – 2018». У номінації « Фізика» честь району захищав учитель фізики Себинської ЗОШ Воробйов Владислав Іванович та  посів четверте місце . Учасники та переможці конкурсу були відмічені дипломами та винагородами, які вручали в.о. керівника департаменту освіти Удовиченко О.О. , директор МОІ ППО Шуляр В.І. та голова Миколаївського обкому профспілки працівників освіти і науки України Оборонько В.М.
    Також з досягненнями у конкурсі Владислава Івановича привітали  начальник відділу освіти Новоодеської РДА Багнюк В.І., методист  КУ « Новоодеський РЦ ФГ та НМ забезпечення закладів освіти» Бончук О.М.,голова районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г. 

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І УКРАЇНУ
До Дня Святого Миколая захисникам, які знаходяться на передовій східних рубежів нашої країни, буде відправлено гуманітарний вантаж, зібраний всіма небайдужими вчителями,  учнями та їх батьками. Всі заклади, як школи так і позашкільні та дошкільні , взяли участь у підготовці до відправлення вантажу.
Було зібрано засоби гігієни, крупи та макаронні вироби, чай, печиво та цукерки, овочі та теплі шкарпетки. Але великої уваги заслуговують дитячі листи воїнам, малюнки та вироби  на патріотичну тематику, які нагадають тим, хто зараз знаходиться далеко від рідної домівки, про тепло та радість свята. Залишайтеся живими , бережіть себе і Україну!

   

Конкурс на кращий заклад соціальної  сфери
      05.12.2017 року в приміщенні Новоодеської РДА до Дня місцевого самоврядування проходили святкові заходи під час яких було підбито підсумки конкурсу на кращий заклад соціальної сфери. Переможцями конкурсу визначено Новоодеську ЗОШ  №3 та Баловненський  ДНЗ. Керівникам цих закладів було вручено дипломи переможців та грошові винагороди . Лауреатами конкурсу стали колективи Гур’ївської , Дільничної ЗОШ та Дільничного , Новоодеського ДНЗ №3. Від районної організації профспілки працівників освіти їм вручено квіти та матеріальне заохочення.
      Вітаємо всіх членів колективів, які взяли участь у конкурсі,  з перемогою та бажаємо  нових перемог.

                                   

 ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ
    Одним з питань УІІІ пленуму обкому профспілки працівників освіти, який відбувся 05.12.2017 року у приміщенні МОІ ППО, було питання підведення підсумків обласного конкурсу на кращу роботу первинної профспілкової організації. В конкурсі взяла участь первинна профспілкова організація Себинського дошкільного закладу. За результатами обласної конкурсної комісії первинка дошкільного закладу стала переможцем та зайняла ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом та цінним подарунком – чайним сервізом для працівників закладу. На пленумі були присутні завідувач Андрусенко Г.М. та голова первинної профспілкової організації  дошкільного закладу Гурко О.С..  Районна організація профспілки привітала колектив матеріальним заохоченням – 400 грн. 
   Вітаємо спілчан колективу та бажаємо перемагати у всіх наступних конкурсах!

 БУЗЬКІЙ ЗОШ – 50!      
На перехресті семи доріг, семи вітрів
                 Часів минулих, прожитих років
                  Є місце – де в усьому незабутнє
                   Країна, що народжує майбутнє

Впродовж десятиліть у будь-яку пору року школа чекає своїх учнів. Як матуся, єдина у світі, добра й незрадлива, вона чекає своїх дітей.  Юних, із молодечим запалом і амбітними планами, й поважних, із посрібленими інеєм скронями… Школа з нетерпінням чекає всіх без винятку – відмінників і трієчників, активних і сором’язливих, слухняних і бешкетників. Адже мати не вибирає собі дітей. Які переступили поріг – автоматично стають рідними. Бузька школа їх «усиновляє» вже півстоліття. Так буде завжди, доки  вона існуватиме.
А 2 грудня цього року школа приймала дорогих гостей і поздоровлення. Щоб якось регламентувати святковий процес, директор школи О.В.Кравченко зачитав наказ, яким дозволялося згадувати, радіти зустрічі. Привітання також передбачалися наказом, але й без нього кожен із гостей готовий був висловити вдячність і найкращі побажання. З цією метою прибули на урочистості депутат обласної ради,керівники районної та місцевої  влади,начальник відділу освіти  РДА В.І.Багнюк, голова профспілки працівників освіти О.Г.Погоріла.
    В.І.Багнюк зичив усьому колективу творчого піднесення і виважених рішень.

Ліричні і щирі слова присвятила іменинниці  О.Г.Погоріла: «Застелені килимами осіннього листя чи припорошені пухнастим сніжком – усі доріжки збігаються до школи. Це пристань і гавань, куди повертаються знову…» та вручила колективу первинної профспілкової організації школи подяку за високий рівень організації навчально-виховного процесу, відповідальне виконання поставлених завдань, створення належних умов праці.
Свято продовжили своїми виступами колишні випускники та учні школи.
Голова профкому                                                         Л.О.Бут

    

 Засідання президії районної організації профспілки працівників освіти 

 16 лютого 2017 року у приміщенні відділу освіти Новоодеської РДА відбулося розширене засідання президії районної організації профспілки працівників освіти за участю начальника відділу освіти РДА Багнюка В.І.
   На засіданні розглядалися питання, передбачені річним планом основних заходів на 2017 рік. Також про фінансове забезпечення закладів освіти доповів начальник відділу освіти РДА та роз’яснив головам первинних профспілкових організацій щодо виплати заробітної плати в умовах змін у оплаті праці, починаючи з 01.01.2017 року.
    Голова районної організації профспілки працівників освіти прозвітувала про проведену роботу Профспілки за 2016 рік та зробила аналіз основних заходів профспілки на 2017 рік, наголосивши при цьому на участь первинних профспілкових організацій у конкурсах, оглядах, змаганнях, які передбачені планом основних заходів обкому профспілки на 2017 рік.
   Щодо укладання колективних договорів між профспілкою та адміністрацією закладу прийняли рішення про проведення семінару-навчання для голів ПК та директорів закладів освіти із залученням спеціаліста з управління соцзахисту. З даних питань прийнято рішення щодо їх виконання.

Вітаємо переможців конкурсу

  09 лютого 2017 року в приміщенні МОІППО відбулося урочисте підведення підсумків
 ІІ ( обласного) туру Всеукраїнського конкурсу « Вчитель року – 2017», який упродовж 4 – х днів проходив на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Серед найкращих  педагогічних працівників області – кращі педагоги Новоодеського району. Це учитель інформатики Новоодеської гуманітарної гімназії Богданова О.О., яка посіла  І місце та Риженко Т. О., учитель початкових класів Новоодеської ЗОШ №3, яка увійшла у першу п’ятірку кращих учителів з даного профілю.
Саме вони гідно пройшли всі конкурси, випробування, демонструючи професійну майстерність та ерудицію. Переможців та учасників  конкурсу щиро вітали та відзначали дипломами та грошовими винагородами Г.Л. Каськова, т.в.о. директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, В.М. Оборонько, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки, В.І. Шуляр, директор МОІППО.
       Наших учасників конкурсу вітали Багнюк В.І., начальник відділу освіти РДА, Погоріла О.Г., голова районної організації профспілки працівників освіти, директори навчальних закладів Гузенко В.П. та Грич А.Л.
       Богданова О.О. буде представляти  Миколаївську область на Всеукраїнському конкурсі
( ІІІ тур) у м. Хмельницькому. Тож, бажаємо успіхів і перемоги!

 

Чужої біди не буває

Педагогічні  та учнівські колективи закладів освіти долучилися участі у акції                     « Допомога» по збору теплого одягу для жителів Авдіївки, яка знаходиться на сході нашої держави -  у зоні АТО. Саме там під час обстрілів було нарушено подачу світла та тепла до населеного пункту. Люди потрапили у такі умови, коли температура сягала -24градуси. Тому всі небайдужі люди допомагали хто чим міг. Всі зібрані теплі речі були відправлені жителям та воїнам .
     Всім небайдужим, хто долучився до цієї акції-допомоги, щиросердечні слова вдячності за постійну підтримку і допомогу нашим воїнам та мешканцям зони АТО , адже ми з вами не байдужі до чиєїсь біди.  

Обласний освітній фестиваль " Менеджери, які змінюють країну"

15 грудня 2016року у м. Миколаєві проводився обласний освітній фестиваль «Менеджери, які змінюють країну» для новопризначених керівників навчальних закладів Миколаївщини. У заочному його етапі взяли участь Андрусенко І.А.,Зізда А.М., Савечко Я.В.,Іваніцька В.М., заступники директорів Себинської, Підлісненської, Троїцької та Новоінгульської ЗОШ, яких ногородили дипломами.

 

Всеукраїнська акція протесту

8 грудня 2017 року в м. Києві відбулася Всеукраїнська акція протесту . Учасники акції пікетували приміщення Кабінету Міністрів та Верховної Ради. У акції протесту взяли  участь представники від кожної  освітянської профспілкової організації області. Новоодеську районну організацію профспілки працівників освіти представляла голова профспілки Погоріла О.Г.
   На акції протесту було прийнято Резолюцію, у якій учасники висловили свої вимоги до Уряду та Парламенту, зокрема:
-    Створення умов для повної і продуктивної зайнятості працездатного населення ;
-    Забезпечення гідного життя працюючих та членів їх сімей;
-    Соціальний захист пенсіонерів, ветеранів праці та студентів;
-    Недопущення подальшого зниження рівня життя населення;
-    Обгрунтовані тарифи на комунальні послуги;
-    Підвищення з 01.01.2017 року оплати праці та впровадження європейських соціальних стандартів.
   У випадку , коли владою  не буде розглянуто Резолюцію, Профспілкою буде організовано проведення Всеукраїнського страйку. 

Обласний конкурс на кращу первинну профспілкову організацію у 2016 році

 30 листопада 2016року у приміщенні МОІППО відбувся черговий VІ Пленум Миколаївського обкому профспілки працівників освіти і науки України, на якому одним з питань було підведення підсумків обласного конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2016 році.
  У цьому огляді –конкурсі серед переможців – первинна профспілкова організація Кандибинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла ІІ місце.
  Переможців нагороджено Дипломом обкому профспілки та грошовою винагородою.
  Президія районної організації профспілки працівників освіти щиро вітає членів первинної профспілкової організації Кандибинської ЗОШ та бажає успіхів у подальшій спільній справі.
                                   

  Нарада керівників ЗНЗ

25  жовтня 2016 року у приміщенні відділу освіти РДА  відбулася нарада керівників закладів освіти , в якій взяли участь начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І., голова районної організації  профспілки працівників освіти   Погоріла О.Г., спеціаліст відділу освіти РДА Залевська В.Ю., методист КУ Фомінська Н.О.

         На нараді  розглядалося питання « Про початок опалювального сезону в закладах освіти , господарсько – матеріальне становище,  умови виконання  бюджету на  2016 рік  та проект  бюджету  2017 року».

        З новинами у профспілковому житті присутніх познайомила голова районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г.та наголосила на тому , що 17 листопада 2016 року  відбудеться пікетування Верховної ради України, організоване Федерацією профспілок України. 

 

 

Засідання президії районної організації профспілки працівників освіти 

 12 жовтня 2016 року у приміщенні відділу освіти РДА  відбулося засідання президії районної організації профспілки працівників освіти , в якій взяли участь соціальні партнери - начальник відділу освіти РДА Багнюк В.І., голова районної організації  профспілки працівників освіти   Погоріла О.Г., голови первинних профспілкових організацій закладів освіти.
         На засіданні президії  розглядалося питання « Про завдання організаційних ланок Профспілки в сучасних суспільно- політичних та соціально – економічних умовах», в ході  чого  начальник відділу освти РДА Багнюк В.І. познайомив присутніх   з умовами виконання  бюджету на  2016 рік та проведення всіх виплат працівникам закладів освіти. Сторони обговорили питання бюджету 2017 року  та освітянську його складову , зробили акцент на збереженні робочих місць для педпрацівників при оптимізації мережі закладів освіти, створенні опорних щкіл. Сторони обговорили окремі питання районної Угоди та домовилися координувати подальші спільні дії у вирішенні окремих завдань  задля підняття учительської професії і захисту прав працівників освітянської галузі. З данного питання було прийнято постанову
.
   

                       

 CЕМІНАР - ПРАКТИКУМ  У ПЕРВИНКАХ  КАНДИБИНСЬКОЇ ЗОШ І – ІІІ ст. ТА  ДНЗ.
        09.06.2016  р., у первинних профспілкових організаціях відбувся семінар – практикум для голів первинок у первинній профспілковій організації Кандибинської ЗОШ І – ІІІ ст.. та первинній профспілковій організації  Кандибинського ДНЗ на тему: « Співпраця адміністрацій та профкомів Кандибинської ЗОШ та Кандибинського ДНЗ у вирішенні спільних питань захисту спілчан».
       Працівники закладів  вирішують дані проблеми разом, так як знаходяться два заклади у одному приміщенні: закохані в українську вишивку, вони зустрічають гостей українськими піснями в українських костюмах,які  створюють  своїми руками.
      Підготувавши заклади до нового навчального року, адміністрація та профком піклуються за членів колективу  з питань  соціально – економічного захисту .
      Після проведення семінару, всі учасники відвідали « Золоту підкову»,  яка знаходиться на території Кандибинської сільської ради, де познайомилися з утриманням коней та інших тварин                                                                                 

                               Співпраця – запорука успіху
26.02.2016 р. відбулося спільне засідання колегії департаменту освіти, науки та молоді ОДА та пленум обкому профспілки  працівників освіти і науки України, на якому розглядалося питання « Про роботу керівників установ та закладів освіти, виборних органів організаційних ланок Профспілки в умовах фінансової та адміністративної реформи». В обговоренні даного питання брала участь голова Новоодеської районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г.
         За підсумками обласного рейтингу серед районних профспілкових організацій за 2015 рік, Новоодеська районна організація посіла перше місце та нагороджена відзнакою переможця.
         Вітаємо всіх спілчан району за співпрацю у досягненні таких результатів

 

18 лютого 2016 року відбулося розширене засідання президії районної організації профспілки в якому взяли участь начальник відділу освіти Новоодеської РДА Багнюк В.І., члени президії районної організації профспілки, голови первинних профспілкових організацій, завідуючі ДНЗ.
     На розгляд президії було винесено питання, що стосуються продовження дії районної Угоди між відділом освіти Новоодеської РДА та районною організацією профспілки на 1016 рік та колективних договорів у закладах освіти, соціально-економічний та правовий  захист працівників закладів освіти .Начальник відділу освіти РДА доповів присутнім про проблеми у фінансуванні освітянської галузі на 2016 рік. За підсумками засідання прийнято постанову щодо недопущення звуження соціально – економічних прав та гарантій працівників закладів освіти

                                                                                   

 Атестація Новоодеського ДНЗ №5

      На виконання наказу відділу освіти РДА  від 25.12.2015 р. №535 та згідно Порядку  державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом МОН України від 30.01.2015 р. №67 та згідно з Планом проведення атестаційної експертизи, у Новоодеському ДНЗ №5 проходить атестація членами атестаційної комісії. В ході атестації члени комісії знайомляться з роботою закладу його матеріальне забезпечення та здійснення навчально-виховного процесу.

Допомога учасникам АТО

     У закладах освіти продовжується збір коштів, продуктів харчування та теплих речей для учасників АТО, які перебувають на передових позиціях в зоні військових дій. Під час формування вантажу, який було відправлено через волонтерів в особі Шутяка Ю.О. хочеться відмітити учнівські та педагогічні колективи Новосафронівської, Підлісненської, Новоодеської ЗОШ №1,  ЗОШ №3, гімназії, Баловненської ЗОШ, Новоодеського ДНЗ №4. 

                                                             

                                                             ВІТАЄМО !
  11 лютого 2016 року у актовій залі Миколаївського ОІППО  відбулося  урочисте закриття ІІ( обласного) туру всеукраїнського конкурсу « Вчитель року». 
    В учительській долі є усе: сльози радості й гіркоти невдач, найвищі злети духу аж до запаморочення висоти, сірі тумани буденності та тягуче відчуття застою, сила  свіжих , рожевих вітрів  змін … Але є дні, коли за найкращою традицією української школи кращі вчителі області , об’єднавши в одне ціле творчість і майстерність, мудрість  і талант, професійність і любов до обраної  професії ,збираються у теплому дружньому колі для участі у фаховому конкурсі. Адже такий конкурс – це шлях професійного самопізнання і самовдосконалення, джерело педагогічних ідей, творчих знахідок. У ньому беруть участь сміливі й амбітні, красиві й талановиті, здатні обігнати себе вчорашнього, заглянути у себе в майбутньому, самовіддані й закохані у свою професію.
  Саме такими є учителі , які відстоювали честь освітянської галузі нашого району та здобули перемогу.
      Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:
Дорошенко Світлану Олександрівну, вчителя Новоодеської гуманітарної гімназії у номінації « Математика»;
Бринзу Тетяну Михайлівну, вчителя Кандибинської ЗОШ у номінації « Історія».
    Дипломом учасника конкурсу в номінації « Англійська мова» нагороджено вчителя Новоодеської ЗОШ №1 Антоніаді-Пісковець Олену Георгіївну. Найтепліші та найщиріші слова вдячності Вам, шановні наші конкурсанти!

                                                       

ПЕРШИЙ  ЮВІЛЕЙ У ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ

      Гарним грудневим  днем сонячне проміння лагідно запрошує дітей, батьків, гостей на урочистості у Кандибинський дошкільний заклад. Адже саме у День Святого Миколая садочок відзначає  день народження – перший свій ювілей. 10 років для історії як крапля в морі, але для дошкільного закладу це ціле життя, яким живуть  вихованці, працівники та батьки – всі, хто творить цю дивну країну Дитинства.
       Щиро вітали з цим ювілеєм  запрошені представники від освітянської галузі: начальник відділу освіти  РДА    Багнюк В.І., директор комунальної установи « Новоодеський РЦФГтаНМЗЗО» Мігель Н.М. , методист з дошкільного виховання Вольф А.Г. , голова районної організації профспілки працівників освіти Погоріла О.Г. теплими  словами вдячності за нескінченну любов до дітей, доброту і милосердя, уміння передавати  любов, тепло, радість вихованцям та дарували дітям солодощі і подарунки. У відповідь на це дитячий та педагогічний колективи підготували святковий концерт. 

ВІДЗНАЧЕНО     КРАЩИХ

     За ініціативи Новоодеської районної ради щороку проходить конкурс на кращий заклад соціальної сфери.  У 2015 році серед закладів освіти  переможцями визначено Себинську ЗОШ І-ІІІступенів та Новоодеський ДНЗ №5.  Лауреатами стали : Новоодеська ЗОШ №3, Артемівська ЗОШ, Новоодеський ДНЗ №2 та Кандибинський ДНЗ.  Під час проведення урочистостей до Дня працівників місцевого самоврядування  переможців та лауреатів відзначено дипломами, подарунками та преміями. Учні Себинської ЗОШ та вихованці ДНЗ №5 вітали переможців та учасників свята гарними піснями та танцями.                                                                                                                                                                                                                                                           

 

ЗАКЛАД     СЬОГОДЕННЯ

          Так історично склалося, що  навчально-виховний заклад стоїть на перетині трьох вимірів: минулого, теперішнього і майбутнього. Бо саме сюди сходяться стежини,  якими у великий світ дорослого життя вирушили ті , хто закінчив школу,  хто щодня іде і буде іти  сюди за знаннями. Це -  заклад нового типу – Новоодеська гуманітарна гімназія. Відмічаючи своє п’ятнадцятиріччя, учнівський та педагогічний колективи звітували про свої успіхи та здобутки . З гордістю можна сказати, що колектив закладу – майстри своєї справи, які у творчому злеті збагачують школу сьогодення, формують школу майбутнього, поспішають творити добро, сіють зерна любові до людей, рідного краю, України. 
        Цим закладом пишаються учні, вчителі, батьки.

                     

НІХТО НЕ ЗАБУДЕ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ

 

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Пошук