Середа, 08.05.2024, 03:53
Вітаю Вас Гість | RSS

ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВООДЕСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: bogdanova  
Форум » Test category » Мої сторінки в Інтернеті » Соціальні мережі: за і проти (Форум для учнів)
Соціальні мережі: за і проти
bogdanovaДата: Середа, 10.04.2013, 20:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожен із відвідувачів Інтернет-мережі має свої улюблені сторінки. Найбільш популярними є соціальні мережі. Запрошуємо до спілкування батьків, учнів та вчителів поспілкуватися на тему "Соціальні мережі: за і проти"
 
ВітерДата: Четвер, 11.04.2013, 14:53 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Із за можна виділити: спілкування, можливість знайти друзів та однодумців, цікавфі теми та пабліки.
Проти: якщо не бути обережним, можна потрапити у великі неприємності, крім того є деякий процент того, що сторінку зламають і інфа буде доступна. Але тут все те ж: просто бути обережним і не переступати за межу розумного.
 
KalismatДата: Четвер, 11.04.2013, 14:54 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Українців захоплюють соціальні мережі. В Інтернеті вони знаходять те, чого, на жаль, дедалі менше залишається в традиційних
засобах інформації і спілкування, - відсутність контролю влади,
нав'язливого промивання мізків, можливість вільного обміну думками.
Нові соціальні мережі "Facebook", "Twitter" і блоги (інтернет-щоденники)
в Україні зростають лавиноподібно. За прогнозами експертів, у
"Facebook" користувачів з України до кінця року очікується вже 1 млн.
осіб.
Втім, мережі й блоги - палиця з двома кінцями. Їх можуть використовувати
і вже успішно використовують проти самих блогерів та учасників мереж.
 
DZIUBIKДата: Четвер, 11.04.2013, 14:54 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Соціальні мережі дуже потрібні в нашому житті. Ми можемо знайти нам потрібну інформацію, але можемо пуститит до себе вірус.Наслідок може бути сумним
 
МаняДата: Четвер, 11.04.2013, 14:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В наш час соціальні мережі для молоді- це невід'ємна частина  часу проведення за комп'ютером без якої вже ніяк не обходиться! Як на меня соціальні мережі це в якійсь мірі добре, а в іншій не дуже. Це віднімає багато часу, навіть коли ти хочеш зайти на свою сторінку на декілька хвилин то так воно ніколи не виходить. За цей час який ти віддаєш соціальним мережам на мою думку краще сходити з друзями по гуляти, а як на меня то краще місце мого відпочинку-це стадіон " КОЛОС". Я сама така особистість яка любить соціальні мережи і засідаю я в них на довго, але знаю, що це погано і стараюсь зараз мешне приділяти часу соціальним мережам
 
fgggggДата: Четвер, 11.04.2013, 14:56 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Фактично, сьогодні тривають нескінченні інформаційні війни. Інтернет -у першу чергу, джерело інформації. Соціальні мережі як частина
Інтернету - теж. Величезна кількість людей «сидять» у різноманітних
соціальних мережах. Інформація - найбільша цінність у наш час, а
легкодоступна інформація якраз розміщена в соціальних мережах! Активні користувачі таких мереж, блогери позиціонують себе абсолютно
незалежними й об'єктивними. Вони висловлюють свою щиру думку про все й
про всіх.
 
MisakiДата: Четвер, 11.04.2013, 14:58 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Соціальні мережі з'явились не так давно, але вони швидко стали невід'ємною частиною сучасної молоді. Я вважаю, що соціальні мережі мають як багато позитивних рис, так і негативних. 
Однією з позитивних рис є спілкування, і не лише з тими, кого ми знаємо, а й з людьми, що знаходяться далеко від нас, це є безкоштовним. І це дуже зручно, якщо людина знаходиться за кордоном.
крім звичаних повідомлень ми можемо обмінюватися фото, аудіо та відеозаписами.
Ми можемо побачити життя інших, через фото, записи та інше, ми можемо слідкувати за життям своїх друзів та знайомих. Що мені дуже подобається у соціальних мережах, так це великий контент музики, відео на групи, публічні сторінки, де об'єднані люди яких цікавить певна тема.
негативними рисами є незахищеність персональних данних, плагіат фото, пірацтво та спами.
Також є така проблема, як залежність від соціальних мереж, з нею треба боротися.
Але загалом соціальні мережі мають більше позитивних рис, ніж негативних.
 
KalismatДата: Четвер, 11.04.2013, 15:01 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Соціальні мережі - це дуже популярно. Ми користуємось ними кожен день, спілкуємось, шукаємо інформацію. Це дуже корисно для нас, ми можемо краще готувати уроки.Але на форумах і різних сайтах, на ваше питання, можуть відповісти лайкою. Але це не повинно вплинути на вас.
Також на сайтах можуть бути різні реклами, будь-ласка не заходьте туди. Це може бути СПАМ. Адже люди є різної вихованості. Соціальні мережі поторібні нам. Але будьте обрежними при користуванні ними.
 
jay_boyДата: Четвер, 11.04.2013, 15:08 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Соц. мережі є дуже популярними сьогодні. Люди проводять в них дуже багато часу, спілкуючись один з одним. Окрім спілкування вони також можуть слухати музику та навіть дивитися фільми. Однак вони не помічають як стають залежними від цього. Я вважаю, що що соц. мережі являються віртуальним наркотиком, якого людям слід позбавитися аби не покинути реальне життя. Всього має буде в міру!
 
=)Дата: Четвер, 11.04.2013, 15:08 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Соціальні мережі є дуже поширеними на сьогоднішній день.Майже кожен є зареєстрованим на улюбленому сайті.Що до "За"-це миттєве,швидке спілкування,це дуже зручно.Ти можеш з легкістю скинути другу інформацію,яку тобі тіки заманеться."Проти" це те що існує навіть хвороба залежності від соц.мереж.Деякі люди поринають в віртуальний світ і уникають реальність.
 
MisakiДата: Четвер, 11.04.2013, 15:15 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні соціальні мережі є надзвичайно поширені. Майже кожен має хача б одну сторінку в соцмережі. Цим засобом комунікації користуються, щоб спілкуватися на відстані, з людьми, яких ми не маємо змоги бачити в реальному житті. Але деякі переходять межу і тоді вони цілими днями пропадають в інтернеті. Для таких людей інтернет стає другим домом. Вони забувають про реальність, що є вкрай нерозумно. Думаю, соцмережі потрібні, адже сучасне життя без них. Але не варто забувати про справжнє життя .
 
АльонкаДата: Четвер, 11.04.2013, 15:16 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не можу дати однозначну відповідь "так" чи "ні". В соціальних мережах ми знаходимо багато спілкування з друзями, знайомими, однокласниками. Але з іншого боку ми багато часу витрачаємо часу на віртуальне спілкування, замість того щоб спілкуватися в реальному житті. В будь-якому разі вирішувати вам: реальне життя чи віртуальне.
 
=)Дата: Четвер, 11.04.2013, 15:21 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
В соціальних мережах в наш час знаходиться дуже багато людей. Особисто я за створення соціальних мер. Адже, вони допомагають нам знайти друзів яких ми не бачили багато років і цікаво провести свій вільний час!
 
PrinceSsДата: Четвер, 11.04.2013, 18:12 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що соціальні мережі це добре. Адже, якщо людина переїхала або не має змоги спілкуватися з іншою людиної їй на поміч прийдуть  соціальні мережі.  Люди мають змогу там поспілкуватися з однокласниками, друзями, родичами та іншими. Все можна зробити з будь-якої точки нашої планети. Отже, соціальні мережі - це корисна річ для всіх людей.

Додано (11.04.2013, 18:12)
---------------------------------------------
[b]PrinceSs - Чабаненко.[/b]

 
ДашкаПДата: Четвер, 18.04.2013, 00:45 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку соціальні мережі-це добре, адже ти можеш без проблем спілкуватися з друзями, які за тисячі кілометрів. Якщо раніше це було проблемою, то тепер вже можна легко написати повідомлення один одному. До того ж існують чудові сервіси SKYPE.
Соціальні мережі допомагають нам знаходити нових друзів, відкривати для себе нові речі і просто спілкуватися. happy


Повідомлення відредагував ДашкаП - П`ятниця, 19.04.2013, 18:39
 
Форум » Test category » Мої сторінки в Інтернеті » Соціальні мережі: за і проти (Форум для учнів)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: